Yapay Papatya Kellesi Kırmızı 3 cm

DS-2122120239028-K

Yeni Ürün

18,11 TL Vergi Dahil

  • kırmızı yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek deposu

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay papatya kellesi kırmızı renktedir. Kırmızı yapay papatya kellesi 1 paketi içinde ortalama 100 adet kelle papatya bulunmaktadır. Tek papatya çapı 3 cm, yüksekliği ise, 2 cm'dir.

Toptan Yapay Çiçek

Online alışveriş sitemiz dekorsende.com da perakende satışlar mevcuttur. Toptan alımlarınız için bayi başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunuz değerlendirildikten sonra toptan fiyatlarla yapay papatya kellesi kırmızı yapay çiçek alımı yapabilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yapay papatya kellesi kırmızı ile evinizde yada ofisinizde güzel yapay çiçek aranjmanları yapabilirsiniz. Güzel bir seramik veya cam vazo ile kullanıldığında güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yapay papatya kellesi kırmızı Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00'a kadar olan yapay papatya kellesi kırmızı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Yapay papatya kellesi kırmızı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Yapay papatya kellesi kırmızı kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde Yapay papatya kellesi kırmızının değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Yapay Papatya Kellesi Kırmızı 3 cm

Yapay Papatya Kellesi Kırmızı 3 cm

Önerilen Ürünler