Yapay Papatya Kellesi Sarı 3 cm

DS-2122120239028-S

Yeni Ürün

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

18,11 TL Vergi Dahil

  • sarı yapay çiçek
  • yapay çiçek satın al
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek izmir

Sarı Yapay Çiçek

Yapay papatya kellesi sarı renktedir. Tek papatya çapı 3 cm, yüksekliği ise, 2 cm'dir ve 1 pakette ortalama 100 adet kelle papatya bulunmaktadır. Sarı yapay papatya kellesini toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yapay Çiçek Satın Al

Yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modeline online alışveriş sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, sarı yapay papatya kelles alışverişlerinizi uygun fiyatlarla kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeline birbirinden güzel yüzlerce yapay çiçek modelinin yer aldığı online alışveriş sitemizden üzerinden bakabilir ve yapay çiçek çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Sarı yapay papatya kellesi üye olma zorunluluğu olmadan satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Sarı yapay papatya kellesini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Sarı yapay papatya kellesi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında Sarı yapay papatya kellesinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Sarı yapay papatya kellesi ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra Sarı yapay papatya kellesi için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Yapay Papatya Kellesi Sarı 3 cm

Yapay Papatya Kellesi Sarı 3 cm

Önerilen Ürünler