Yapay Papatya Kellesi Yeşil 3 cm

DS-2122120239028-Y

Yeni Ürün

18,11 TL Vergi Dahil

  • yeşil yapay çiçek
  • yapay çiçek deposu
  • ucuz yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek izmir

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay papatya kellesi yeşil renktedir. Tek papatya çapı 3 cm, yüksekliği ise, 2 cm'dir ve 1 pakette ortalama 100 adet kelle papatya bulunmaktadır. Yeşil yapay papatya kellesini toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ucuz Yapay Çiçek

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi uygun ve ucuz fiyatlarla gerçekleştirebileceğiniz online alışveriş sitemiz aracılığıyla yüzlerce yapay çiçek çeşidine ulaşabilir ve yeşil yapay papatya kellesini sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Yapay Çiçek izmir

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu ziyaret edebilir ve ürünleri inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. İzmir dışında ikamet ediyorsanız eğer yeşil yapay papatya kellesine online yollardan ulaşabilir ve satın alma işlemlerinizi online olarak zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00'a kadar olan yeşil yapay papatya kellesi siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yeşil yapay papatya kellesini Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Yeşil yapay papatya kellesi kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, yeşil yapay papatya kellesinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin yeşil yapay papatya kellesi değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Yapay Papatya Kellesi Yeşil 3 cm

Yapay Papatya Kellesi Yeşil 3 cm

Önerilen Ürünler