Yapay Papatya Kellesi Mavi 3 cm

DS-2122120239028-M

Yeni Ürün

18,11 TL Vergi Dahil

  • mavi yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu

Mavi Yapay Çiçek

Yapay papatya kellesi mavi renktedir. Tek papatya çapı 3 cm, yüksekliği ise, 2 cm'dir ve 1 pakette ortalama 100 adet kelle papatya bulunmaktadır. Mavi yapay papatya kellesini toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ucuz Yapay Çiçek

Bütçenize uygun ve ucuz fiyatlarda aradığınız yapay çiçekleri, binlerce yapay çiçek modeli ayrıcalığı ile online alışveriş sitemizde bulabilir, üye olmadan yapay çiçek satın alma işlemlerinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, mavi yapay papatya kellesine sitemize üye olmadan sahip olabilirsiniz.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Mavi yapay papatya kellesini, diğer yapay çiçek modellerini ayrıca sitemizde yer alan yüzlerce yapay çiçek çeşidini farklı renklerde, farklı boylarda, yeni ve modern modellerle bulabilir, alışverişinizi sitemizdeki ürünleri inceleyerek uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Mavi yapay papatya kellesini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Mavi yapay papatya kellesi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında Mavi yapay papatya kellesinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Mavi yapay papatya kellesi ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra mavi yapay papatya kellesi için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Yapay Papatya Kellesi Mavi 3 cm

Yapay Papatya Kellesi Mavi 3 cm

Önerilen Ürünler