Çöp Kovaları

2 adet ürün var.

Yaşam alanlarında hijyen konusunda doğru tercihleri yapabileceğiniz birçok ürünü bulabilirsiniz. İş yerlerinizde ve evlerinizde kullanabileceğiniz, hijyeni sağlayan ürünlerden bir tanesi de çöp kovaları olarak yer almaktadır. Birçok ürünü farklı desenlerde ve modellerde bulabileceğiniz Dekomisya sitesinde ürünlerimize bir göz atabilirsiniz.

Metal Çöp Kovası: Krom kaplamalı tasarlanan metal çöp kovaları kullanacağınız alanlara şıklık katacaktır. 3 litrelik ve 5 litrelik haznesi bulunan çeşitleriyle ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çöp atacağınız zaman ayağınızla pedala basarak kapağı açmanız yeterli olacaktır. Bu sayede eliniz kirlenmeden çöpünüzü kolay bir şekilde atabilirsiniz. Bu ürün ayrıca banyo çöp kovaları olarak da kullanılabilir.

Çiçek Desenli Çöp Kovası: Desenli çöp kovaları evinize şıklık katacak diğer ürünler arasında yer almaktadır. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz desenli kovaları küçük ve büyük boy ebatlarında bulabilirsiniz. Çizilmelere karşı dayanıklı, temizliği kolay ve bulaşık makinesinde rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. 6 lt. ve 13 lt. hacim kapasitesine sahip ürünlerden bir tanesini seçebilirsiniz.

Puantiyeli Çöp Kovası: Pedallı kova çeşitleri arasında yer alan puantiyeli kovalar en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Gül kurusu, mavi, mor ve pembe renkli beyaz puantiyeli kovalar renkleriyle seçenekleri zorlaştıran ürünler arasında yer almaktadır. Puantiyeli kovaları evinizin her yerinde kullanabileceğiniz gibi özellikle banyo çöp kovaları için ideal bir seçim olacaktır.

Wc Kağıtlı Yedekli Çöp Kovası: Tuvalet kağıtlarınızı da koyup yedekleyebileceğiniz çöp kovaları son zamanlarda çok talep edilen ürünlerdendir. Siyah ve beyaz olmak iki renk seçeneğiyle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Temizlik ve kullanım rahatlığı sağlayan bu ürünler pratik kullanım açısından da oldukça elverişlidir.

Sayfa Görünümü

Çöp Kovaları