Dekoratif Hasır Sepetler

28 adet ürün var.

Doğal ve organik yapısı itibariyle günümüz ev  dekorasyon tasarımlarında olmazsa olmaz bir yere sahip olan dekoratif hasır sepetler sayesinde  harikalar yaratabilirsiniz.  Bulunduğunuz ortamın havasını rahatlatmak, sıcak bir yaz esintisi  sağlamak ve mobilyalarınızla mükemmel kombinler oluşturmak için dekoratif hasır sepetler idealdir.

Dekoratif sepetler kullanarak oldukça yaratıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Örneğin takılarınızı bu sepetlerin içerisinde saklayabilir, salonlarınızda saksı olarak kullanabilir ve süslerinizi içerisine koyarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.  Dekoratif hasır sepetleri mutfağınızda gerek patates-soğan sepeti, yumurta kabı olarak gerekse de bardak altlığı ve servis tabağı olarak kullanabilirsiniz.  

El yapımı dekoratif hasır sepetleri bir çok kullanım amacı ve şekline uygun olarak kullanabilirsiniz. Örneğin evlerin dış kapılarında çiçekli veya  çiçeksiz olmak üzere  kapı sepeti  olarak kullanabileceğiniz gibi;  salonlarınızda gazete,dergi, kumanda vs koymak üzere ve banyolarınızda da havlu, sabun ve  şampuanlarınızı muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca  salonlarınızda orta veya yan sehpa olarak kullanmanız mümkündür.

Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz dekoratif hasır sepetler doğal yapıları ve görünümleri itibariyle her türlü mobilya, aksesuar ve ortama uyum sağlayabilmektedir. Dekoratif sepet seçimi yapılırken kullanılacağı ortamdaki baskın rengin zıttında olan, 1.sınıf malzemeden üretilmiş tamamen naturel sepetler tercih edilmelidir.

Sayfa Görünümü

Dekoratif Hasır Sepetler