Hasır Ekmek Sepetleri

8 adet ürün var.

Son zamanlarda kullanımı oldukça artan hasır ev ürünleri, kullanım şekli ve yerine göre konsept ev dekorasyon ürünlerinin başında gelmektedir. Özellikle mutfaklarda saklama amacıyla kullanılan hasır ürünler aynı zamanda doğal bir görünüm oluşturmaktadır. Farklı geometrik şekillerle tasarlanmış hasır ekmek sepetleri hijyen açısından da oldukça güven vermektedir.

Mutfağınızın ve sofralarınızın hoş görünümü açısından da oldukça önemli olan dekoratif  hasır ekmek sepetleri sayesinde hem düzenli bir ortam yaratılmış olur hem de doğal bir görünüm sağlanır.  Mutfağınızda bu sepetlere kombin oluşturabilecek  nitelikte çeşitli bardak altlıkları, servis altlıkları gibi aksesuarları da kullanabilirsiniz. Bu sepetleri farklı işlevler için kullanabilir, portatif olmasından da faydalanabilirsiniz.

Hasır ekmek sepetleri seçimi yapılırken dikkat edeceğiniz özelliklerden bazıları pratik kulpunun olup olmaması, 1.sınıf malzemeden üretilmiş olması, kumaşının olup olmaması olarak kabaca sıralanabilir.

Bir diğer önemli husus da bu sepetlerin bakımıdır. Hasır malzemesi soyularak işlendiğinden dikkatli olunmalıdır özellikle balkon, teras gibi yerlerde unutulmamalıdır. Aşırı güneş ışığı ve yağmur suyu hasır malzemesine zarar vermektedir. Temizlemesi nemli bezle veya elde suyla yapılmalıdır. Ayrıca rutubetli ortamlar, kuru ve havasız ortamlar da hasır ekmek sepetleri için olumsuz koşullardır, küflenme oluşabilir.

Sayfa Görünümü

Hasır Ekmek Sepetleri