Battaniye  96 adet ürün var.

Sıcacık dokuları, yumuşak yapıları ve kültürümüzün önemli parçalarından biri olan battaniye modellerinin yöresel ve modern tüm çeşitlerini mevcut sitemizde bulabilirsiniz. Canlı renkler, pudra tonlar, serpme desenler, ekose desenler, süsleme ve püskül detaylı modeller derken birbirinden pek çok çeşidi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm yatak ürü...

Sıcacık dokuları, yumuşak yapıları ve kültürümüzün önemli parçalarından biri olan battaniye modellerinin yöresel ve modern tüm çeşitlerini mevcut sitemizde bulabilirsiniz. Canlı renkler, pudra tonlar, serpme desenler, ekose desenler, süsleme ve püskül detaylı modeller derken birbirinden pek çok çeşidi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm yatak ürünlerinde olduğu gibi, bu ürünler de tek kişilik, çift kişilik, çocuk ve genç gibi farklı kategorilerde hazırlanmaktadır.

Tasarımları incelediğimizde kültürümüzün sanat dokularını yansıtan kilim desenin, işleme ve püskül detaylarının bu ürünler üzerinde de ustalıkla uygulandığını görebilirsiniz. Mevsimine göre tasarlanan kışın üşütmeyen, yazın yakmayan battaniye modellerinin 2018 ve 2019 yılına özgü en yeni tasarımlarını tüm detayları ile mevcut sitemizde bulabileceksiniz.

Tekstil dünyasının önde gelen firmalarının en kaliteli ürünlerini ve birbirinden harika desenlerini incelemek için birkaç tuş darbesi yeterli olacaktır. Sitemizde çocuklar için tasarlanan Sünger Bob, Şirinler ve Örümcek Adam gibi figürlerin yanı sıra gençliğin simgesi olan moda akımları, dört büyüklerin renkleri ve stilleri ile tasarlanmış ürünler ile, ebeveynler için tasarlanmış klasik ve süslemeli tüm battaniye modellerini bulabilirsiniz.

Kimi renkleri ile, kimi mesaj içeriği ile kimi de ipeksi dokusu ile ön plana çıkan birbirinden güzel battaniyeleri aradığınız marka ve kalitede oldukça cazip fiyat seçenekleri ile edinebilirsiniz. Yaz sezonunun sona erdiği şu günlerde yüzde elli ve kışa merhaba indirimlerini kullanarak alışverişinizi fırsata çevirebilirsiniz. Online mağazamızda bir tekstil mağazasında bulduğunuz tüm hizmetlerin yanı sıra ücretsiz kargo, ürün ve para iadesi, güvenli teslimat gibi tüm alışveriş unsurlarından faydalanabilirsiniz. Türkiye'nin her noktasından bize ulaşarak beğendiğiniz tüm ev tekstil ürünlerini kolayca sipariş verebilirsiniz. Aradığınız ürünü mağaza mağaza dolaşmadan bulmak için web sitemizi ziyaret ve kolaylıklardan faydalanın.

Daha Fazla
sayfa başına
Gösterilen 1 - 24 ile 96 arasındaki öğeler