Pike Takımları  111 adet ürün var.

Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen yatak odası ürünleridir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu ürünler yatak odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Takımlar; yastık kılıfı ve çarşaftan oluşan pike takımları olarak satılmaktadır. Kullanımı basittir; yastık kılıfı yastığa geçirilerek, çarşaf yatağa serilir, pikesi ise kişinin üstüne örtülü...

Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen yatak odası ürünleridir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu ürünler yatak odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Takımlar; yastık kılıfı ve çarşaftan oluşan pike takımları olarak satılmaktadır. Kullanımı basittir; yastık kılıfı yastığa geçirilerek, çarşaf yatağa serilir, pikesi ise kişinin üstüne örtülür. Pike tek başına bir örtüdür. Yorgan kılıfı gibi olmayıp, içine yorgan, battaniye gibi ürünler konulmaz. Genelde ranforce kumaştan üretilir. Normal kumaştan ve pamuktan üretilen takımları da vardır. Sağlık için pamuklu olanlar tercih edilmelidir.

Tekstil sektörü tarafından genelde yatak örtüsü ya da dekoratif örtü olarak üretilmektedir. Tek kişilik ya da çift kişilik olarak evlerde yatakların üzerinde serili bir biçimde bulunmaktadır. Yataklarda şık bir görüntü oluşturmaktadır. Renk ve desenleri de odadan odaya değişmektedir. Yetişkinler için daha geometrik, doğal renkler bulunmakta iken, çocuklar için çizgi film kahramanlarında oluşan yüzlerce çeşit pike takımları bulunur.

Ev tekstilleri arasında en yaygın olarak kullanılan ürünler arasında yer alır. Sık sık yatak örtülerinin değiştirilmesi ve yenilenmesini sağlar. Farklı renk ve desenlerde değişik modelleri bulunur. Yorgan gibi dolapta çok fazla yer işgal etmediğinden, saklanması da kolaydır. Rahat ve kolay kullanım imkanı sağlar. Yastıkları içine yerleştirmek ve çıkarmak kolaydır. Konforlu bir uyku sağlayıp terletme yapmamaktadır.

Pamuklu, normal kumaş, dantelli ve sade modelleri bulunmaktadır. Bu sebeple kumaş tipine göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Pamuklu olan modeller en sağlıklı olanlardır. Bu sebeple diğerlerine oranla daha pahalıdır. Dantel detaylı modelleri de sade modellere göre farklı fiyatlarda satılmaktadır. Çocuklara özel çizgi film kahramanlarının bulunduğu takımlar da diğerlerine oranla farklı fiyatlara sahiptir. Ebeveyn yatak odalarında özel desenlerde üretilmiş mevsimsel özellikleri yansıtan modeller en çok satanlar arasında yer alır.

Daha Fazla
sayfa başına
Gösterilen 1 - 24 ile 111 arasındaki öğeler