Çift Kişilik Yorgan  18 adet ürün var.

Güne iyi başlamak ve yaşam kalitesini yükseltmek adına doğru yorgan seçimi ve kaliteli ürün tercihi çok önemlidir. Bilinçli tüketiciler biyolojik özelliklerinden ve alışkanlıklarından dolayı yorgan almadan önce detaylı araştırmalar yapmaktadırlar. Çünkü birçok kişi çift kişilik yorgan kullanırken yün, elyaf, kaz tüyü gibi dolgulara alerjik reaks...

Güne iyi başlamak ve yaşam kalitesini yükseltmek adına doğru yorgan seçimi ve kaliteli ürün tercihi çok önemlidir. Bilinçli tüketiciler biyolojik özelliklerinden ve alışkanlıklarından dolayı yorgan almadan önce detaylı araştırmalar yapmaktadırlar. Çünkü birçok kişi çift kişilik yorgan kullanırken yün, elyaf, kaz tüyü gibi dolgulara alerjik reaksiyon gösterebilmektedir.

Yorganlar içerdiği dolgu malzemeleri ile sağlıklı ve çevre dostu ürünlerdir. Ev tekstilinde önemli bir yere sahiptir. Mevsimsel özelliklere göre farklı dolgu malzemeleri ile birlikte kullanılır. Yüzey kumaşları terletme yapmaz ve kolay temizlenebilir ürünlerden imal edilir. Yün, pamuk ve bambu dolgu yorganlar organiktir. Vücut kokusunu sindirmez. Işıltılı saten ve ipek gibi kumaş dokuları yatak odalarına farklılık yaratır. Yorganlar içlerine katılan dolgu malzemesinin adıyla anılmakta ve farklı markalar altında satılmaktadır; ipek, yün, elyaf, bambu, pamuk yorgan çeşitleri gibi.

Bu ev tekstili ürünler kuru temizleme ile temizlenir. Doğrudan yıkanmaları önerilmez. Yıkama sonrası dolgu malzemelerinde bozulmalar ve yığılmalar görüleceği için yapısı bozulur. Kaplama kumaşları antistatik özelliğe sahiptir, alkali ve mantara karşı koruyucudur. Yapısın dolayı çift kişilik yorgan ürünler nefes alan ürünler olduğu için vücudu rahatsız etmez, rahat bir uyku sağlar. Uyku sırasında terleme yapma, kumaş yapısı ile hava almasını sağlar ve yazın serin bir yatak ortamı sağlar. Kaliteli bir yorgan vücuda yapışmayacaktır. Bambu yorganlar pamuk yorganlardan daha fazla nem emerler. Yorganlar fiyat aralığına göre farklılıklar gösterse de, rahatlığı ve konforu göz önünde bulundurularak satın alınırlar.

Hazır yorganlarda en çok rastlanan dolgu malzemesi elyaf olmakla birlikte, özellikle yün ve bambu arayanların da sayısı fazladır. Elyaf ürünler daha çok yüne ve pamuğa alerjisi olanlar tarafından kullanılmaktadır. İpek kaplama kumaşlar da içinde akarlar ve mayklar barındırmadığı için temiz kalabilme özelliği katmaktadır.

Daha Fazla
Gösterilen 1 - 18 ile 18 arasındaki öğeler