Yastık  41 adet ürün var.

Ev tekstilinin tamamlayıcı ürünlerinin başında gelen yastıklar; yün, pamuk, kuş tüyü, kaz tüyü gibi maddeler kullanılarak üretilmektedir. Yatakların tamamlayıcısı ve günün uyku bölümünün en önemli parçalarından bir tanesidir. Yanlış seçilmiş model ile hem uyku hem de uyanma periyodu kişiler için zorlaşabilmektedir. Sağlıklı bir uyku ile zinde uy...

Ev tekstilinin tamamlayıcı ürünlerinin başında gelen yastıklar; yün, pamuk, kuş tüyü, kaz tüyü gibi maddeler kullanılarak üretilmektedir. Yatakların tamamlayıcısı ve günün uyku bölümünün en önemli parçalarından bir tanesidir. Yanlış seçilmiş model ile hem uyku hem de uyanma periyodu kişiler için zorlaşabilmektedir. Sağlıklı bir uyku ile zinde uyanmanın önemli olduğu günümüzde, üreticiler de daha kullanışlı ve sağlıklı ürünler üretmeye çalışmaktadır. Kişilerin yatma pozisyonlarına ve alışkanlıklarına bağlı olarak model seçimleri de değişmektedir. Boynu iyi destekleyen, omuzları kavrayan bir ürün ile daha rahat edilebilmektedir. Kültürel alışkanlıklara bağlı olarak kişilerin seçimleri de farklı olabilmektedir.

Boyun destekleyen modellerde boynun şeklini alman visko, lateks gibi malzemeler kullanılır. Boyun destekli modellerine alışmak çok kolay değildir, ancak gerek sağlık nedeniyle, gerekse rahatlık açısından tercih edilmektedir. Gün boyu masa başında oturanlar ve uzun süre araç kullananlar bu konuda dikkatli olmalı, doğru yastık seçimi yapmalıdır. Boyun destekleyen ürünler bu tipte çalışanlar için oldukça yararlıdır.

Vücudun rahat ettiği pozisyonlarda olmasını destekleyen ürünlerdir. Bambu, kaz tüyü, elyaf, pamuk, yün, gibi modelleri bulunmaktadır. Konfor modeller kişilerin rahat ve doğru yatma pozisyonlarını sağlamak için tercih edilir.

Kaliteli bir uyku ve dinlenmek için doğru yastık seçmek önemlidir. En ideal model, kişinin fiziksel özelliklerine uygun olan model olacaktır. Dolayısıyla model seçimi kişiden kişiye değişmektedir. Seçilen ürün elyaf ya da visco olabilir, ancak önemli olan rahat ve konforlu olabilmesidir. Çok sık ve yoğun bir biçimde doldurulmuş olanlar rahatsız edebileceği gibi, boşlukları olan ve hafif dolgulu olanlar konforlu bir biçimde sarabilir. Boyun ağrısı çeken kişiler genelde ortopedik modellerini tercih ederler. Bu ürünler ısıya duyarlı olup boynun boşluklarını doldururlar.

Daha Fazla
sayfa başına
Gösterilen 1 - 24 ile 41 arasındaki öğeler