Bebek Tekstili  135 adet ürün var.

Günümüzde birçok tekstil ürününün olması, onlara olan talebin artması ile doğru orantılıdır. Bebek sahibi olacak veya hali hazırda çocuk sahibi ebeveynler, bebeklerin ciltlerine en çok temas eden tekstil ürünleri seçerken oldukça titiz davranırlar.

Bebekler ciltleri, yetişkinlerden daha hassastır. Kaliteli ve antialerjik bebek tekstili ürünlerin...

Günümüzde birçok tekstil ürününün olması, onlara olan talebin artması ile doğru orantılıdır. Bebek sahibi olacak veya hali hazırda çocuk sahibi ebeveynler, bebeklerin ciltlerine en çok temas eden tekstil ürünleri seçerken oldukça titiz davranırlar.

Bebekler ciltleri, yetişkinlerden daha hassastır. Kaliteli ve antialerjik bebek tekstili ürünlerinin seçimi, bebeklerin ciltlerinin tahriş olmaması için çok önemlidir. Sağlıklı seçimler yapılmasının yanı sıra, çeşitliliğin çok olması evin genel dekorasyonuna uyum sağlaması açısından çok avantaj sağlamaktadır.

Bebek tekstili söz konusu oluğunda akla ilk gelen ürün nevresim takımı olmaktadır. Bebek nevresim takımları, bebek yataklarının çeşitliliğine ve buna bağlı olarak farklı boyutlarda tekstil ürünü ihtiyacına cevap verebilecek şekilde çeşitlidir. Bebeklerin cinsiyetini öğrenmek istemeyen aileler için de unisex olarak kullanılabilecek ürünlerde mevcuttur.

Alınacak ürün seçilirken hava alabilen, kolay yıkanabilir, kir tutmama özelliğine sahip, pamuk veya bambudan oluşan ürünler üzerine yoğunlaşmalıdır. Sentetik ve polyester ürünler seçilmemelidir. Tekstil ürünü arayışı esnasında seçilen renkler, sadece dekorasyonu tamamlamalarının dışında başka bir öneme de sahiptir. Renklerin insan psikolojisindeki önemi bilinmektedir. Pastel renklerin seçimi bebeklerin uykuya daha rahat geçmelerinde yardımcı olmaktadır. Işığı çok yansıtan ürünler seçildiği takdirde, bebeklerin uykuya dalma süresi uzayacaktır.

Birçok seçenek arasından karar vermek zor olabilmektedir. Anne ve babanın seçimlerini daha hızlı yapabilmesi için uyku setleri de bulunmaktadır. Uyku setlerinde; uyku tulumu, nevresim ve battaniye gibi parçalar bulunmaktadır. Bebek sağlığı düşünülerek bir araya getirilen bu ürünler, anne-babalara ihtiyaçlarını daha hızlı karşılanmalarına olanak sağlar.

Piyasada var olan uyku setleri çok çeşitli olabilmektedir. Birçok ihtiyaca göre içindekilerin sayısı ve yapısı değişmektedir. Aileler, kendi ihtiyaç ve bütçelerine göre kendilerine uygun ürün kombinasyonunu seçebilirler.

Daha Fazla
sayfa başına
Gösterilen 1 - 24 ile 135 arasındaki öğeler