Yatak Örtüsü  86 adet ürün var.

Yatak odalarının en önemli tesktil ürünlerinden olan yatak örtüsü modelleri işin uzmanlarının elinde bir sanat eserine dönüşerek ev tekstili ürünlerinin en süslü, estetik ve zarif örnekleri olarak karşımıza çıkıyor. Odadaki diğer her şey ile uyum sağlayabilen, ya da diğer unsurlardan bağımsız olarak da seçebileceğiniz pek çok modeli bir arada su...

Yatak odalarının en önemli tesktil ürünlerinden olan yatak örtüsü modelleri işin uzmanlarının elinde bir sanat eserine dönüşerek ev tekstili ürünlerinin en süslü, estetik ve zarif örnekleri olarak karşımıza çıkıyor. Odadaki diğer her şey ile uyum sağlayabilen, ya da diğer unsurlardan bağımsız olarak da seçebileceğiniz pek çok modeli bir arada sunduğumuz sanal kataloğumuzu incelemek için vakit kaybetmeyin. Süslemelerden, sade tasarımlara, set halindeki takımlardan tek tek yatak tekstili parçalarına kadar her ürünün birbirinden farklı modellerinde mevcut web sitemizde bulabilirsiniz.

Ev tekstili konusunda geçmişten gelen tecrübelerimiz sizlerle buluşturmak gayreti ile hazırladığımız ürünler arasına sezon modası olarak göze çarpan ürünler arasında; beyaz tül ve saten taban üzerine gümüş işleme ve taş motifli süslemeleri ile çeyizlik modeller dikkat çekiyor. Gelin hanımların bu modeli tercih etmelerinin başında, beyazın sınırsız uyumu ve ferahlığının yanında süslemelerin cazibeli etkisinin olduğu su götürmez bir gerçek.

Süs ve ihtişamdan ziyade dokulara ve konfora önem verenler için ise kadife tabanlı ya da pamuklu kumaştan üretilen modeller biçilmiş kaftan. Bu tasarımlar da pudra ve tonları ile ayrı, canlı renklerle ayrı güzel görünüyor. Etek ve kenar kısımlarından inci, taş, pul ve püskül süslemeli modeller ise her dönemin tercih edilenleri arasında olmaya devam ediyor. Benim tarzım nevresim diyenler için hazırlanan canlı renkler, üç boyutlu desenler ve mevsimlik modeller de yoğun rağbet görenler arasındaki yerini alıyor.

Beğendiğiniz yatak örtüsü modellerinden beğendiklerinizi dakikalar içinde kolayca sipariş etmek için web sitemizden faydalanabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri tüm özellikleri, fiyat bilgisi ve ödeme gibi tüm yönleri ile sayfamız üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz. Bizden yapacağınız alışverişlerde beğendiğiniz ürünleri Türkiye'nin her yerine sipariş vererek kısa bir sürede teslim alabilirsiniz. 

Daha Fazla
sayfa başına
Gösterilen 1 - 24 ile 86 arasındaki öğeler