Alez  3 adet ürün var.

Çarşafsız olarak yatağın üzerine serilen yatak koruyucu örtülerdir. Yatağın zaman içinde kirlenmesini önler, üzerine yatak çarşafı serilerek kullanılır. Sağlıklı, konforlu bir uyku için yataklarda kullanımı tavsiye edilmektedir. Gerek yastık gerekse yatak alez model ve çeşitleri hem uyku konforunu artırır hem de koruyucu özellikleri ile yastık, ...

Çarşafsız olarak yatağın üzerine serilen yatak koruyucu örtülerdir. Yatağın zaman içinde kirlenmesini önler, üzerine yatak çarşafı serilerek kullanılır. Sağlıklı, konforlu bir uyku için yataklarda kullanımı tavsiye edilmektedir. Gerek yastık gerekse yatak alez model ve çeşitleri hem uyku konforunu artırır hem de koruyucu özellikleri ile yastık, yorgan ve yatağın uzun ömürlü ve temiz kalmasını sağlar.

Kapitoneli ve sıvı geçirmez olmak üzere iki çeşit modeli vardır. Kapitoneli modeli standart bir kullanım için uygun olup, pamuklu bir yapıya sahiptir. Sıvı geçirmez modeller sıvıyı yatağa geçirmeyen özelliğe sahiptir ve iki katmandan oluşur. Üst katmanın yapısı pamuktur. Uyku konforunu sağlayıp terleme yapmaz. Alt katman ise sıvı geçirmez bir polyesterden oluşup, sıvıyı üst katmana hapsetmektedir. Genelde sıvı geçirmez alez bebek yataklarında ve hasta yataklarında tercih edilir. Tek kişilik ve çift kişilik olarak farklı ebatlarda mevcuttur.

Antibakteriyel özelliğe sahip yatak koruyucusudur. Leke tutmama özelliği ile uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Ütüleme gerektirmemektedir. Kumaş özelliği nedeniyle alerji yapmamaktadır, alerjik bünyeler için uygundur, uzun ömürlüdür. Her türlü yatağa kolayca serilebilir. Gece terleme sorununu ortadan kaldırır. Yastık, yatak ve yorganı tamamıyla korur.

Islak ya da kuru olarak temizlenebilir. Bütün temizlik maddeleri ile rahatça temizlemek mümkündür. Çoğu ürün 1000 yıkamaya kadar garantilidir. Yıkama sonucu kolay kolay deformasyon olmaz ve kısa sürede kurumaktadır. Sıvı ve kimyasal maddeleri geçirmeme özelliği mevcuttur. Maksimum yıkama sıcaklığı 80 derecedir.

Yataklar kesinlikle su ya da kimyasal temizleyicilerle temizlenmemelidir. Bu tür ürünler yatağı korumanın en iyi yoludur. Kaliteli bir ürün seçimi yapılmaz ise yatakta küf ve kötü kokuların oluşması kaçınılmazdır. Suya dayanıklıdır, tozlara, akarlara, yatak böceklerine karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. Rahat ve sağlıklı dinleme sağlar.

Daha Fazla
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler