Çift Kişilik Uyku Seti  70 adet ürün var.

Yatak odası tekstili, ürün çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Bir evin dekorasyonunu tamamlayarak düzenini ortaya koymaktadır. Yatak odası tekstil malzemeleri ekonomik bütçelerle ucuz alışveriş imkanı sağlayan ürünlerdir. Ebeveyn odalarında çift kişilik uyku seti gerekli tekstil ürünlerinin başında gelir. Set ha...

Yatak odası tekstili, ürün çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Bir evin dekorasyonunu tamamlayarak düzenini ortaya koymaktadır. Yatak odası tekstil malzemeleri ekonomik bütçelerle ucuz alışveriş imkanı sağlayan ürünlerdir. Ebeveyn odalarında çift kişilik uyku seti gerekli tekstil ürünlerinin başında gelir. Set halinde satılan ürünler, yatak odası tekstiline ait tüm ürünleri bir arada bulundurmaktadır. Uyku seti üreticileri son zamanlarda uyku setlerinin içine 2 adet de büyük banyo havlusu eklemektedir.

Standart yorganlar slikon malzemeden yapılmaktadır. Genel olarak 155x215 cm ebatlarında üretilir. Ayrıca yorganlar için koruyucu kılıf bulunur. Yastık kılıfları düz renklerde olabileceği gibi, uyku setine uygun renklerde de imal edilir. Alt çarşaf çift kişilik uyku seti standartlarına uygundur. Setlerin içinde; yorgan, yorgan kılıfı, yastık, yastık kılıfı, battaniye, çarşaf, pike takımı, alez gibi standart ürünler bulunmaktadır.

Kaliteli saten kumaştan üretilen pamuklu uyku setlerinde pamuk dolgu kullanılmaktadır. Yine standart yorganlarda olduğu gibi yorgan koruyucu bulunmaktadır. Çarşaflar baza eteğinde görünmeyecek ölçülerdedir. Bazı ürünlerde volanlı yastık kılıfları kullanılır. Evlerde sahip olacağınız birkaç uyku seti ile tüm kışı güvenli ve rahat bir biçimde geçirebilmeniz mümkündür. Ayrıca yaz aylarında da bu setin sadece pike takımını kullanarak rahatlık sağlayabilirsiniz.

Mevsimine göre set almak daha doğru seçim olacaktır. Yaz aylarında slikon ve pamuk dolgulu modeller tercih edilirken, kış aylarında yünlü ürünler tercih edilebilir. Özel üretim setlerde çarşaf ve yastık ebatlarına dikkat edilmelidir. Yorgan uzunluğu ile baza uzunluğu arasında farklılıklar olmamalıdır. Dış kumaş ile iç kumaş özellikleri önemlidir. Bazı ürünlerde dış kumaş tamamen pamuktan, iç kumaş ise polyesterden oluşabilmektedir. Dolayısıyla mevsimsel özelliklere göre değiştirilerek kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Daha Fazla
sayfa başına
Gösterilen 1 - 24 ile 70 arasındaki öğeler