Kapı Perdeleri & Süsleri

21 adet ürün var.

Dekomisya.com olarak e-ticaret alanında hizmet vermekte olan bir firmayız. Sektörün lider temsilcileri arasında yer alan firmamız birçok ürün stokunu bünyesinde bulundurmaktadır. Ekonomik fiyat politikasıyla birçok ürüne yer veren dekomisya.com sitesi en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine kaliteli ve en yeni çıkan ürünleri sunmaktadır. Güvenli alışveriş adresi olarak bizleri her zaman tercih edebilirsiniz.

Perdeler evlerde olmazsa olmaz ürünlerin başında gelmektedir. Pencerelerde kullanılan perdeler dışında, ev dekorasyonunda kullanılan perdeler de bulunmaktadır. Banyo, mutfak ya da duvarda kullanılabilen dekoratif kapı perdeleri çeşitleri tercih edilen ürünler arasındadır.

Yaşam alanlarınızda dekoratif kapı perdeleri birçok alanda kullanılabilir. Farklı renk seçeneklerine sahip perdeler, malzeme yapısı olarak da çeşitlilik göstermektedir. Plastik, boncuklu ve ahşap kapı perde modellerini dekomisya.com sitemizde inceleyebilirsiniz.

Perdeler mutfakta kullanılabilir: Kapı perdelerini mutfakta kapı yerine kullanabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip perdeleri mutfağınızın dekorasyonuna uygun ya da zevkinize uygun renklerde tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük bir mutfak alanına sahipseniz bu perde modelleri size kapı görevi görecektir ve fazla yer kaplamayacaktır.

Perdeler banyolarda kullanılabilir: Boncuklu veya plastik desenli perde ürünlerini banyolarda da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle duşa kabin bölümünü ayırmak için perdeleri asabilirsiniz. İster boncuklu, ister plastik modelleri dekorunuza uygun bir şekilde kullanabilirsiniz.

Odalarda kullanabilirsiniz: Kapı perdeleri modellerini yaşam alanlarınızda odaların geçiş kısımlarında dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Antre veya salon girişlerinde kullanacağınız ahşap perdeler evinize şıklık katacaktır. Zevkinize ve dekorasyon tarzınıza göre farklı renklerde kapı perdelerini tercih edebilirsiniz. Evinizdeki odanın görünmesini istemediğiniz bir yerinin önüne perdeyi asarak hem dekoratif bir görüntü oluştururken, hem de görünmesini istemediğiniz kısmı kamufle etmiş olursunuz.

 

Sayfa Görünümü

Kapı Perdeleri & Süsleri