Çamaşır Sepetleri

4 adet ürün var.

Temizliğe önem veren ev hanımları için çok gerekli bir ürün olan çamaşır sepetleri çok fazla kullanılan bir eşya haline gelmiştir. Bu sepetler sayesinde kirli çamaşırlar, yıkanacakları güne kadar aynı yerde toplanır ve günü geldiğinde de kolayca bu sepetin içinden alınarak makineye atılır. Bu açıdan da ev hanımlarına büyük kolaylık sağlar.

Çamaşırların etrafa atılmasını, yıkanacağı güne kadar dolaptaki temiz çamaşırların arasında bekleyip de temiz olanları da kokutmasını engellemek adına büyük bir rol oynayan kirli çamaşır sepetleri hem işlevsel anlamda büyük kolaylık sağlar hem de temizlik açısından da daha sağlıklı bir ortam sunar.

Geniş iç hacminden ötürü içine birçok çamaşır sığabilir ve üstündeki kapak sayesinde içerideki kirli çamaşır kokusu etrafa yayılmaz. Böylece kirli çamaşırlar, yıkanacakları güne kadar çok iyi bir şekilde muhafaza edilmiş olur. 67 santimetrelik yüksekliğe sahip olan bu sepetler artık çamaşır yıkamayı bir kabus olmaktan çıkaracak. Aynı zamanda ikisi sabit ikisi de çıkarılabilir olmak üzere iki farklı astarı bulunmaktadır. Bu iki astarı çıkarıp yıkayarak, üzerine sinmiş kirli çamaşır kokusunu yok etmek oldukça kolaydır.

Kadife, kapitone, deri gibi kumaşlarla kaplanmış olan çamaşır sepetleri, tek bölmeli ve iki bölmeli çamaşır sepeti seçeneklerini de sunmaktadır. Bu özelliği ile kirli çamaşır ve temiz çamaşır sepeti olarak kullanılmasının yanında oyuncak sepeti ve iyi bir ev hediyesi veya anneler günü hediyesi alternatifi olarak da düşünülebilir. Ayaklı olmasından ötürü hem kolayca bir yerden başka yere taşınabilir hem de yere temas etmediği için ıslanmayı en aza indirir. Bu gibi özelliklerden ötürü banyoda çok önemli bir rol oynayabilir ve ev hanımlarının tüm ihtiyaçlarını giderebilir.

Son zamanların modası haline gelen kadife ürünler bu sepetlere de yansımış vaziyette. Özellikle kadife kumaştan üretilmiş çeşitli desenler içeren çamaşır sepetleri görüntüsünden ötürü birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Çok lüks bir görüntüye sahip olan bu kirli çamaşır sepetleri oldukça hoş bir görüntü yaratma konusunda oldukça etkilidir. Bunun yanında deri modeller de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Sayfa Görünümü

Çamaşır Sepetleri