Hasır Kapı Sepetleri

9 adet ürün var.

Son yıllarda moda olan hasırdan ürünleri evimizin her alanında görebilmek mümkündür. Mutfak ürünlerinde, yemek odasında dekoratif süslerde, abajur modellerinde, sandıklarda, yatak odasında kullanılan dekoratif ürünlerde hasır malzemeyle yapılan eşyaları görebilmeniz mümkündür. Kapı süslerinde de hasır kapı sepetleri modellerini şöyle sıralayabiliriz...

El yapımı hasır kapı sepetleri: Kapı sepetleri modelleri içerisinde el yapımı kapı sepetlerini tercih edebilirsiniz. 3'lü veya iki raflı el yapımı dekoratif hasır kapı sepeti evinizin kapısında şık bir görüntü oluşturacaktır. Yaşam alanlarınızda antrenizde de dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Hatta kapı sepetlerini mutfağınızda da duvara asarak da içerisine malzemelerini koyarak çok amaçlı olarak değerlendirebilirsiniz.

Çiçekli hasır kapı sepetleri: Kapı sepetleri modelleri arasında çiçekli olan tasarımları da tercih edebilirsiniz. Tamamen el yapımı olan dekoratif hasır kapı sepeti yaşam alanınızda duvarda da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Hasır sepetler 1.kalite malzeme kullanılarak üretilmektedir. Özgün tasarımlarla şekillenerek üretilen çiçekli hasır sepetlerde birçok çiçek çeşidi kullanılmaktadır. Lamen çiçekli sepet, açelya çiçekli sepet, mor gül çiçekli sepet, sefa çiçekli sepet, taflan çiçekli sepet, glayöl çiçekli hasır kapı sepetleri tasarlanmaktadır.

Hasır sepet modellerini evinizde birçok alanda kullanabilirsiniz. Mutfağınızda ve antrenizde dekoratif olarak kullanarak şıklık katabilirsiniz. Ayrıca hasır sepetler balkonlarda da dekoratif amaçlı kullanılabilecek ürünlerdir.

 

Sayfa Görünümü

Hasır Kapı Sepetleri