Hasır Ev Ürünleri

83 adet ürün var.

Evinizin dekorasyonunda hasır detayları ile dilerseniz harikalar yaratabilirsiniz. Doğal ve aynı zamanda organik bir malzeme olan hasır, kullanıldığı alanlara yaz havası getirmektedir. Evinizin havasını ferahlatmak ve sıcak bir ortam yaratmak istiyorsanız eğer aksesuardan mobilyaya birçok hasır modelini bulabilirsiniz. Ve hasır doğal bir yapı ol...

Evinizin dekorasyonunda hasır detayları ile dilerseniz harikalar yaratabilirsiniz. Doğal ve aynı zamanda organik bir malzeme olan hasır, kullanıldığı alanlara yaz havası getirmektedir. Evinizin havasını ferahlatmak ve sıcak bir ortam yaratmak istiyorsanız eğer aksesuardan mobilyaya birçok hasır modelini bulabilirsiniz. Ve hasır doğal bir yapı olduğu için alacağınız mobilya ve aksesuarlar sağlığa da uygun olacaktır.

Son zamanlarda en sık kullanılan hasır aksesuar ürünlerden birisi, hasır sepetlerdir. Hasır sepetler ile beraber evinizin dekorasyonunda oldukça yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Mesela takılarınızı küçük hasır bir sepetin içinde saklayabilirsiniz. Ya da banyonuzda havlularınızı veya sabunlarınızı hasır bir sepet kullanarak muhafaza edebilirsiniz. Evinizin salonunda da saksı görevi üstlenebilirler. Salonu süsleyecek olan çiçekleri, hasır bir sepet içerisine yerleştirerek hoş ve doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Salonunuzda kullanmak için farklı bir fikir olarak, sehpaları önerebiliriz. Alacağınız hasır sepetleri salonunuzda orta veya yan sehpa olarak kullanmanız mümkün olacaktır.

Mutfağınızda, şık bir saklama alanı yaratabilirsiniz. Farklı boylarda birkaç hasır sepetler alarak mutfağınızda doğal bir görünüm ve düzen oluşturabilirsiniz. Patates, soğan gibi sebzelerinizi veya portakal, elma gibi meyvelerinizi bu şekilde muhafaza edebilirsiniz. Mutfakta kullanabileceğiniz bir diğer hasır aksesuar olarak, çeşitli bardak altlıkları veya servis tabağı olabilir. Hoş görüntüsüyle misafirlerinizin beğenisini kazanacağına emin olabilirsiniz.

Rahatınıza düşkün bir insansanız eğer, hasır salıncak tam size göre olabilir. Bahçenize kuracağınız bir salıncak ile dinlenme saatlerinizi keyifli bir hale getirebilir veya çocuklarınızla eğlenceli bir ortam yaşayabilirsiniz.

Ayrıca bahçenizde, kırda veya piknikte kullanabileceğiniz hasır piknik sepetleri de çok sağlıklı bir seçim olacaktır.

Hasır ev ürünlerine örnek vermeye devam edecek olursak, ekleyeceğimiz birkaç ürün daha var. Mesela, hasır kirli sepeti kullanabilirsiniz. Oldukça hoş göründüğü için, banyonuzda veya yatak odanızda görünüm kötülüğü yaratmaz. Ayrıca farklı boyutlarda kullanacağınız hasır sepetleriniz ile evin içindeki gazete, kumanda vb. gibi eşyaların dağınıklığını da önleyebilirsiniz.

Çeşitli aydınlatma unsurları, hasır detaylar ile farklı tasarımları bizlerin önüne seriyor. Son zamanlarda çok sayıda üreticinin satış yaptığı hasır detaylı lambaların yanında siz de evde kendi aydınlatma dekorunuzu kendiniz yapabilirsiniz. Herhangi bir yerde, kullanmadığınız boşta duran bir hasır sepet işinizi rahatlıkla görecektir. Bu şekilde kendi tasarımınız olan hasır lambalar ile evlerinize farklı soluk katabilirsiniz.

Hasır Mobilyaların Bakımı: Hasır malzemesi, soyularak işlendiği için dikkatli olunması gereken bazı noktalar vardır. Hasır mobilya ve aksesuarlar genellikle bahçelerde, terasta veya balkonda kullanıldığı için kış mevsiminde onların açık alanda bırakılmaması gerekir. Yağmur suyundan korunması gerekir ve kendiniz su ile yıkamalısınız. Açık alanlardan koruduğunuz gibi, kuru ve havasız ortamlardan da uzak tutmalısınız.

Özellikle rutubetli alanlardan uzak bir yerlerde muhafaza etmelisiniz. Eğer dikkat edilmezse, hasır mobilyalar rutubet nedeniyle küflenebilir. Bunların yanında hasır mobilyalarınıza güneş ışığı zarar vermez. Temizliğini yapmak için hafif nemli bir bez kullanabilirsiniz. Tüm bu söylenenlere dikkat ettiğiniz sürece hasır mobilyalarınızı uzun süre boyunca kullanabilirsiniz

 

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü

Hasır Ev Ürünleri