Mama Takımları

6 adet ürün var.

Bazı çocuklar yemek yememe konusunda ısrarcı davrandığı için anne ve babalar da bu konuda büyük zorluklar çekebilir. Ancak çocuklar için özel olarak tasarlanmış mama takımları sayesinde artık çocuklar yemek yemeyi daha çok sevecek. Kase, bardak, yumurtalık, kaşık ve tabak olmak üzere beş farklı parçadan oluşan bu takımlar hem kahvaltıda hem de akşam yemeklerinde kullanıma uygundur.

Değişik desenlerin uygulandığı bu mama setleri çocuklar için oldukça ilgi çekici bir yapıya sahiptir. Bu takımlar sayesinde yemek yemek çocuklar için bir zevk ve eğlence haline gelecektir. Ayrıca anneler için de büyük kolaylık sağlayacak olan bu setler, bir çocuğun ihtiyacı olan tüm malzemeleri içerisinde barındırır. Ayrıca normal bir insanla aynı boyutta organlara sahip olmayan çocuklar için bu setler özel olarak tasarlanmıştır. Çocukların elleri, ağızları baz alınarak üretilen modeller çocuklar için yemek yeme sürecinde büyük kolaylık sağlar.

Yetişkin bir insanın kullanacağı kaşık, küçük çocukların ağzı için çok büyük olduğundan, mama takımları içerisinde yer alan kaşıklar küçük bir şekilde tasarlanmıştır. Bu açıdan da oldukça avantajlı olan bu setler çocukların rahatlıkla kullanabileceği tarzdadır. Küçük yapıları sayesinde yıkama işlemi de oldukça kolaydır. Bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabilen bu modeller hem çocuk hem de anne için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Özellikle çocukların ve annelerin rahatlığı baz alınarak üretilen bu setler birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Üzerinde renkli figürlerin, çeşitli çizgi film karakterlerinin kullanıldığı mama setleri çocuklar için adeta bir oyuncak gibidir. Bu değişik modellerdeki mama takımları sayesinde yemek yemek bir işkence olmaktan çıkıyor. Ayrıca kız ve erkek için özel olarak tasarlanmış olan modeller de mevcuttur. Bu çeşitlilik sayesinde çocuklar beğendiği modeli kendileri seçebilir.

 

Sayfa Görünümü

Mama Takımları