Tuzluk Biberlik Takımları

17 adet ürün var.

Aile ya da sevdiklerimizle yediğimiz yemekler her zaman özel ve güzeldir. Elbette böyle zamanlarda masa düzenine daha çok özen gösterilir. Bu masaların olmazsa olmazlarından biri de tuzluk biberlik takımlarıdır. Çünkü bu takımlar hem yemeğin en temel baharatlarını karşılaş he de masa düzenini tamamlar. Çünkü bu masalar mideye hitap ettiği kadar göze de hitap etmelidir.

Dekoratif Baharat Setleri: Tuzluk ve biberlikler için artık onlarca dekoratif ürün bulmak mümkün. Renk renk ve çeşit çeşit olan bu ürünler tuz ve biberlerin konacağı, aynı zamanda masa dekorunu tamamlayan ürünlerdir. Metal, cam, seramik, ve ahşap tuzluk biberlik setleri göz dolduran modelleri ile mutfaklara dekoratif özellikler kattığı gibi, nemi önlediği için de tuz ve biberlerin uzun süre bozulmasını da engeller.

Tuzluk biberlik setleri yalnızca tek renk dekoratif ürünlerden ibaret değildir. Çünkü artık mutfak dekoruna ilişkin değişiklikler bu ürünlere de yansıdı. Artık yeni nesil tuzluk biberlik takımı dendiğinde akla desenli ve şekilli ürünler de gelecek. Hem göze hitap eden hem de son derece kullanışlı olan bu ürünler sofralarınızın havasını değiştirecek. İz bırakmayan malzeme sayesinde leke tutmayan bu ürünler makinada ya da elde de kolaylıkla yıkanabiliyor.

Bazı hanımlar pudra pembesi, petrol yeşili, kırmızı ve mavi gibi renklere bayılırlar. Evlerinin her köşesine muhakkak bu renklerden bir ya da birilerini eklerler. Elbette mutfak dekoruna da bu renkler dokundu. Yeni nesil tuzluk biberlik takımı modellerini artık bu renklerde bulmak da mümkün. Üstelik bu renkler yemek odanızı ya da mutfağınızı bu ürünler ile tamamlamanızı sağlıyor. Sade olarak bulabileceğiniz gibi desenli takımlarda mevcut.

 

Sayfa Görünümü

Tuzluk Biberlik Takımları