Kaşıklıklar

32 adet ürün var.

Mutfakta mutlaka olması gereken gereçlerden birisi de kimi zaman çekmece içinde kimi zaman da tezgah üstünde kullanılan farklı modellerdeki kaşıklıklardır. Kullanım yerine göre dizayn edilen farklı modellerdeki şık kaşıklıklar sitemizde bulunmaktadır. Tel, bambu, slikon, porselen kaşıklık çeşitlerini şu şekilde de inceleyebiliriz.

Çekmece İçi Kaşıklık: Çekmece içi kaşıklıklar da bambunun üretmiş olduğu ayarlanabilir model özellikle dikkat çekmektedir. Ayarlanabilir bu modeli küçük çekmeceler için küçültebilir iken, büyük çekmecelerde açarak büyütüp kullanabilirsiniz. Ayrıca çekmecenize uygun standart boy bambu kaşıklıkları da mevcuttur. Bambu tercih etmek istemeyen kişiler için de sitemizde tel çekmece içi kaşıklıklar bulunmaktadır. Bu kaşıklık modelleri de son derece şık ve kullanışlıdır. Çekmece içindeki kaşıklıkları düzenlemek için son derece ideal ve kullanışlı olan kaşıklıklar aynı zamanda fazlalıkları da ortadan kaldırmaktadır.

Tazgah Üstü Kaşıklık: Tezgah üstünde kullanılan farklı modellerde karşımıza çıkan bambu kaşıklıkların yanı sıra tel ayaklı kaşıklıklar da ilgi görmektedir. Bambu kaşıklıklarının yeni çıkan farklı modelleri son derece ilgi görürken bu modellerde tek renk kullanmaması da gayet ilgi çekici olmasıdır. Ceviz renginin yanı sıra, pembe, beyaz gibi farklı renklere de yer vermiştir. Tezgah üstünde özellikle yıkanan kaşıkların kuruması için kullanılan ayaklı kaşıklıklar şık ve dekoratif olduğu için de bayanlar tarafından ilgi görmektedir. Ayrıca bambu kaşık ve diğer bambu ürünleri için yapılmış ince uzun modeldeki kaşıklıklarda şık durmaktadır.

Kepçe Altı Kaşıklık: Yemek yaparken; yemeği karıştırdığınız kirli kaşığı üzerine koymak için tek gözlü olan tezgah üstünde yemek yaparken kullanılan kaşıklıktır. Bambu modelinin yanı sıra farklı modelleri de bulunmaktadır. Bu model kaşık koymak için olan modelin aksine düz değil de topuklu ayakkabı modelini anımsatmaktadır.

 

           

Sayfa Görünümü

Kaşıklıklar