Sürahi Ve Şişeler

35 adet ürün var.

Suyun oksijenle temas ettiği anda içeriğinin değiştiği uzmanlarca kanıtlanan bir sonuçtur. Bu sebeple suyun saklanılması gerektiği gerçeği de gün yüzüne çıkmıştır. Bardağa konulan suyun ilk alındığı an ile saatler sonrasındaki sağladığı fayda aynı değil bu sebeple sürahi ve şişeler daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bolca ürüne sahip olan dekomisya.com içecek saklama kabı ve servis ürünü olarak nitelendirilebilecek ürünleri müşterilerinin beğeni farklarını gözeterek temin etmektedir.

Gece su içme ihtiyacı duyan kişiler başucu sürahisi olarak geçen sürahiler ile daha sağlıklı bir şekilde su ihtiyacını gidermektedir. Sitede bolca yer alan seçenekler arasında porselen ya da cam ürünleri tercih edebilmektedir. Şişeler bu amaç için daha uygun olsa da daha klasik ürün sevenler için dekoratif amaçla da kullanılabilecek porselen sürahi kapak yerine geçen bardağı ile bir takım halindedir. Üzerinde bulunan şık motifler huzur veren bir yapıda tasarlanmıştır.

Sürahi ve şişeler tasarlanırken kapak genelde bardak olarak tasarlanmış. Kaftana benzeyen başucu sürahiler bu kullanıma örnektir. Kaftan sürahiler renk renk olup cam ya da plastik seçenekleri tamamen müşteriye bırakılmaktadır.

Kesme Cam Sürahi: Kulplu olarak üretilen bu ürünler buzdolabında su ya da meşrubat saklamak için kullanılıyor. Bu ürünler cam olmasına rağmen kapakları kırılma ihtimalini düşürmek için plastik olarak üretiliyor. Desenlerin büyüyüp küçüldüğü ya da sıklaşıp açıldığı birçok modele sahip olduğu site cam şişeler yönünden de zengin.

Süt şişesi olarak sunulan ürünler arzuya göre su şişesi olarak da kullanılabilir. Bu ürünler beslenme çantaları için hem sağlıklı hem de dökülme ya da sızdırma ihtimalini ortadan kaldırdığı için fazlaca tercih edilen ürün grupları arasında yer alıyor. Daha klasik bir seçim yapmak isteyenler için plastik ürünleri de aynı platformda görmek mümkün.

 

Sayfa Görünümü

Sürahi Ve Şişeler