Çay Tabakları  9 adet ürün var.

Türk evlerinin vazgeçilmez damak tatları arasında özel bir yere sahip olan çaylar, sunuldukları bardak ve çay tabakları ile fark yaratırlar. Gelin olacak kızların çeyiz hazırlığından yeni ev hediyesine kadar geniş bir alanda kendine yer bulan modeller çok sık kırılabileceği için sayı olarak fazla olması gereken mutfak gereçleri arasında gösteril...

Türk evlerinin vazgeçilmez damak tatları arasında özel bir yere sahip olan çaylar, sunuldukları bardak ve çay tabakları ile fark yaratırlar. Gelin olacak kızların çeyiz hazırlığından yeni ev hediyesine kadar geniş bir alanda kendine yer bulan modeller çok sık kırılabileceği için sayı olarak fazla olması gereken mutfak gereçleri arasında gösterilebilir.

Çay bardağıyla uyumlu tabaklar çok farklı renk, desen ve büyüklükte hazırlanır. Genel olarak bakıldığında düz renk bardaklarla renkli ve desenli altlar tercih edilirken desenli bardaklarla düz altlar takım yapılabilir. Birbirinden özel markalara ait farklı model çay tabakları siparişinizi dekomisya.com üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Bardaklarla takım olarak ya da tek satılan tabaklar;  cam, porselen ya da metal çay bardağı şeklinde  tasarlanır. Güncel moda renkler ve desenlerden esinlenerek hazırlanan ürünler çay bardaklarının altına kullanıldıkları gibi çikolata, lokum veya yemiş servisinde de tercih edilebilir. Bardak tasarımını destekleyecek olan tabaklarla sıcak çaylar konforlu ve güvenli bir şekilde servis edilebilir.

Servis sırasında çay bardağı ve tabakların tepsinin yanı sıra şekerlik, limonluk veya pasta servis tabaklarıyla uyumlu olması da önemlidir. Hem kahvaltıların hem de 5 çayının en özel parçaları arasında yer alan çay setleri çeyiz takımlarında ve nostaljik cam dolaplarda kullanılacağı günü bekler. Evle ilgili eksiklerinizi online sipariş rahatlığıyla tamamlarken sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde; ücretsiz kargo, taksitli ödeme, güvenli alışveriş ve kesintisiz müşteri servisi hizmetiyle farkı yakalayabilirsiniz.

Özel günler için sipariş edeceğiniz farklı modellerle sofranızdaki bütünlüğü en ideal şekilde sağlayabilir ve sevdiğiniz kişilere verdiğiniz değeri gözler önüne serebilirsiniz. Önem verdiğiniz misafirlerinizi en şık takımlarla ağırlarken çay keyfinizi ikiye katlayabilir ve eşsiz lezzetlerin ortaya çıkmasını sağlayan özenli sofralar kurarak yaratıcılığınızı gözler önüne serebilirsiniz.

 

Daha Fazla
Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler