Tepsiler

52 adet ürün var.

Günlük hayatta çok fazla kullanılan mutfak gereçleri arasında baş sıralarda yer alan tepsiler birçok farklı amaca hizmet etmektedir. Ancak gün içinde en az bir kere de olsa mutlaka kullanılan bu gereç özellikle ev hanımları için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Çok farklı amaçlar için kullanılmakta olan tepsi modelleri en çok da çay, kahve tarzı içecekleri servis ederken kullanılmaktadır.

Düz ve geniş yapıları sayesinde birçok bardağın içine sığmasından ötürü taşıma esnasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanında sabah kahvaltılarında da kahvaltı tepsisi olarak kullanılmaktadır. Kahvaltı masasında kahvaltı yapmak istemeyenler için ideal bir gereç olan tepsi büyük olmasından ötürü içerisine her türlü kahvaltı malzemesini kolayca alır. Ahşap, porselen gibi değişik malzemelerin kullanımı ile tasarlanmış tepsiler oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için kolayca hasar görmez.

Kırılma ihtimali oldukça düşüktür. Aynı zamanda üzerine uygulanan desenler de oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yıkama sürecinde soyulmaz ve rengini yitirmez. Bu gibi özellikler sayesinde tüm ev hanımları için en doğru ve en kaliteli modeli seçme olanağı sunulmaktadır. Herkesin ihtiyacına karşılık verecek nitelikte olan bu modeller sayesinde mutfaktaki tüm işleri kolayca ve kısa sürede halletmek mümkündür.

Gösterişli detayların kullanıldığı metal, plastik, ahşap tepsiler sayesinde özellikle misafirler için görsel bir şölen yaratmak mümkündür. Göze çarpan çiçek desenleriyle enfes bir çay veya kahve keyfi yapabilir, çeşitli şehirlerin desenleri sayesinde de kahvaltı yaparken değişik yerleri ziyarete çıkabilirsiniz. Bu farklı desenler sayesinde oldukça hoş bir görüntü yaratarak güzel sunumlar yapabilirsiniz. Sadelikten hoşlanan kişiler için ise tek renkten oluşan modeller de mevcuttur. Yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi farklı şekillerin var olması da ev hanımlarına büyük bir çeşitlilik sunulduğu anlamına gelmektedir.

 

Sayfa Görünümü

Tepsiler