Servis Tabakları

47 adet ürün var.

Servis tabağı özellikle kek, pasta gibi tatlıların servis edilmesinde kullanılan çok önemli bir mutfak gerecidir. Çok fonksiyonel bir yapıya sahip olan servis tabakları gösterişli yapısıyla da dikkat çekiyor. Ev hanımlarının severek kullandığı bu tabaklar her mutfakta mutlaka bulunmaktadır. Çünkü yiyecekler bu tabaklarda servis edildiğinde kişinin iştahını arttırmakta ve aynı zamanda görsel açıdan yiyeceği daha da çekici hale getirmektedir.

Bu gibi özelliklerden ötürü birçok kişi tarafından tercih edilen bu tabaklar özellikle misafirleri memnun etmek açısından büyük önem arz etmektedir. Rengarenk desenler ve tabakların kenarında kullanılan farklı detaylar sayesinde daha da çekici bir hale gelen tabaklar özellikle ev hanımlarının ilgisini çekmeye devam etmektedir.

Kek, kurabiye, pasta gibi yiyeceklerin sunumunda kullanılan bu gösterişli servis tabakları kullanışlı yapısıyla da dikkat çekmektedir. Geniş bir yapısı olduğundan içine koyulan yiyecek rahatça sığar ve kenarları da yatay olduğu için özellikle kek ve pasta gibi yiyeceklerin kesimi sırasında zorluk çekilmez. Ayrıca spatulası ile birlikte satışa sunulan bu servis tabağı modelleri kesilen yiyeceklerin tabaktan alınmasını da oldukça kolaylaştırır. Ayrıca tabaklar büyük olduğu için çeşitli malzemeler birlikte servis edilebilir.

Çiçekli desenlerin kullanılması içine koyulan yiyeceği daha da lezzetli hale getirmektedir. Ayrıca kenarlarında kullanılan tel görünümlü detaylar sayesinde çok şık bir görüntü elde edilmektedir. Bu tabakla servis edilen bir yiyeceğin insanları görsel açıdan etkilememesi imkansızdır. Alışılagelmiş sıradan sofra düzeninin aksine bu tabaklar cıvıl cıvıl bir görünüme sahiptir. Bu farklı konseptlerdeki tabaklar sayesinde hem kendiniz hem de misafirler için görsel anlamda bir şölen yaratabilirsiniz. Kolaylık sağlayan birçok özelliğinden dolayı da bu tabaklar ile rahat bir sunum yapabilirsiniz.

Porselen sunum kasesi, spatulalı servis tabağı, pasta tabağı seti, seramik balık zeytinlik, ahşap sunum tahtası ve hasır supla çeşitleri ile her model servis tabaklarına sitemizden sahip olabilirsiniz.

 

Sayfa Görünümü

Servis Tabakları