Kurabiyelikler

16 adet ürün var.

Misafir davetlerinde ya da kendi aileniz için hazırladığınız ikramları sunmak için ideal birbirinden güzel ve kullanışlı dekoratif ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Sunumlar için tercih edebileceğiniz ürünler arasında kurabiyelikler seçebilirsiniz. Genellikle iki katlı olan kurabiyelikler arasında tek katlı olarak tasarlanmış modelleri bulunmaktadır. Gümüş metal ve cam kurabiyeliklerin yanında aşağıdaki kurabiyelik çeşitleri de mevcuttur.

Porselen Kurabiyelik Modelleri: Porselen dekoratif kurabiyelikler her davet masasını süsleyen üründür. Kurabiyeler, ev yapımı çikolatalar, mini kekler yaparak porselen kurabiyeliklerle sunum yapabilirsiniz. Porselen kurabiyeliklerin bambu karşımı tasarım modelleri de sitemizde ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Bambu Kurabiyelik Modelleri: Son yıllarda bambu ürünler her alandaki tasarımlarda moda oldu diyebiliriz. Kurabiyelik modellerinde de bambu kullanımı çok zarif ve şık durmaktadır. Özellikle ağaçtan yapılan ürünleri sevenlerin en çok tercih ettikleri dekoratif kurabiyelikler yer almaktadır. Misafirlerinize davetlerde ve aile toplantılarınızda kurabiyeliklerle küçük yaş pastalar, mini kekler, kurabiyeler ve şekerleme sunumları yapabilirsiniz.

Doğal Ağaçtan Yapılan Kurabiyelik Modelleri: Bambu ürünlerin yanında doğal ağaçtan yapılma ürünler de şık ve özgün duran tasarımlar arasında yer almaktadır. İki katlı olan tasarım ürünü her türlü sunumlar için tercih edebilirsiniz.

Tek Katlı Kurabiyelik Modelleri: Tek katlı dizayn edilen kurabiyelik modellerini daha çok mutfak masalarınızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Tek katlı kurabiyelik tasarım ürünlerinde bisküvi, şekerleme ve kek dilimleri koyabilirsiniz. Aynı zamanda aile fertlerinize küçük taneli olan erik, üzüm, kayısı vb. meyvelerin sunumunda da kullanabilirsiniz.

 

Sayfa Görünümü

Kurabiyelikler