Tava & Tencere Setleri

230 adet ürün var.

Yemeklerin pişirildiği kabın sağlık açısından ve lezzet açısından çok önemi vardır. Özellikle seramik tavalar ısıyı eşit şekilde dağıtır. Yüksek sıcaklıkta çözünen zararlı madde içermediği için yemek pişirmeye oldukça elverişlidir. Mutfakta her ihtiyacı karşılamaya yönelik seramik tava tencere setleri bulunmaktadır.

Tava Ve Tencere Setleri: Mutfak gereçlerinin toplu halde bulunması daha önceden düşünülmüş ihtiyaçları karşılayacağından daha uygundur. Ayrıca fiyatları da tek tek almaya göre daya düşüktür. Yemek yapılırken duyulan her ihtiyacı kolaylıkla karşılayan setler içerisinde çorbalar için hoş görünümlü renge sahiptirler. Hepsi takım olduğu için mutfaklarda dekoratif duracaktır. Seramik tencere setleri kullanılan sıvı yiyeceklerin her tarafı eşit şekilde piştiği için lezzetlerin birbiriyle harmanlanması daha kolay olacaktır. Dörtlü tencere setlerinde pembe rengi ve çıkarılabilir yalıtkan tutmaçlarıyla kullanımı kolay olduğu kadar göz zevkine göre tava tencere setleri bulunmaktadır.

Şekilli Yüzeye Sahip Tavalar: Kızartma ve ızgara için vazgeçilmez olan çeşitli yüzeyleri barındıran seramik tavalar sağlıklı pişirme imkanı sunmasının yanında pratiktir. Bölmeler sayesinde aynı anda iki farklı yiyecek pişirilebilir. Eğer pişirilirken iki farklı tava kullanma ihtiyacı hissediyorsanız bu tava çeşitleri tam size göre. Çünkü bir tarafta ızgara görüntüsü verilerek mühürlenen etler diğer tarafta içleri pişmeye bırakılabilir. Aynı anda dört tane krepin de farklı desenlerde pişirebileceği tava çeşidi de mevcuttur.

Porselen kaplar yiyeceklerin sağlıklı şekilde saklanması için oldukça önemlidir. Kolay şekilde dışarıya hava vermez ve buzdolabı sıcaklığında yemeğin içindeki asitlerle tepkimeye girecek yüzey özelliği yoktur. Bu sayede birkaç gün bekletilecek yiyecekler porselen tencere kullanarak daha sağlıklı koşullarda bekletilebilir.

Ürünü kataloğu kaliteli markalardan ve seramik, çelik, teflon tencere setleri ile tavalardan oluşmaktadır. Uzun süreli satış deneyimimizle müşteri geri dönüşleriyle oluşturulmuş olup ürün tesliminde sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Sitemizde bulacağınız her üründe olduğu gibi müşteri memnuiyeti ve kaliteli ürün politikasıyla hizmetimize devam etmekteyiz.

 

Sayfa Görünümü

Tava & Tencere Setleri