Çaydanlıklar & Demlikler

13 adet ürün var.

Muhteşem bir çay keyfi yapmak için çaydanlık ve demlik seçimi büyük önem taşımaktadır. Birçok farklı özelliklerinden dolayı her türlü amaç ve isteğe hitap eden emaye ve çelik çaydanlıklar ile cam veya porselen demlikler sayesinde ev hanımları için geniş bir çeşitlilik sunulmuştur. Her türlü çay keyfi için uygun olan parçalar sayesinde artık doğru seçimi yapmak oldukça kolaydır.

Çaydanlık ve demlik seçimi konusunda işlev haricinde ev hanımlarının büyük önem verdiği bir diğer kriter ise çaydanlığın görünümüdür. Bu iki kriterin de birlikte bulunduğu modeller sayesinde seçimi yapmak artık ev hanımlarına kalıyor. Hem işleve uygun hem de zevke hitap eden modeli bularak çay keyfi yapabilir ve çok lezzetli dakikalar geçirebilirsiniz.

Çaydanlıklar gün içinde en çok kullanılan mutfak gereçleri arasında gösterilebilir. Bu yüzden değişik modellerin satışa sunulması sayesinde artık kimse dar model seçeneklerinden ötürü sıkıntı çekmez ve hem tarzına hem amacına uygun olan modeli seçerek güzel bir çaydanlık sahibi olabilir. Çelik veya porselen çaydanlıklar, modeller arasında en fazla tercih edilenlerdendir.

Üstte demlik altta ise çaydanlık kısmıyla iki parçadan oluşan bu modeller oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Farklı renk ve desen seçenekleriyle satışa sunulan bu çaydanlık modelleri kolayca paslanmaz ve ayrıca alt demliği de kendinden filtrelidir. Bunun yanında tekli olarak satılan porselen demlikler de mevcuttur.

Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu porselen demlikler çoğunlukla bitki çayı yapımında kullanılmaktadır ve çok muhteşem bir çay keyfi sunar. Bunun haricinde cam demlikler de mevcuttur. Bu da porselen modeller gibi bitki çayı yapımında kullanılır. Ancak sade bir görünümü olduğundan günlük hayatta kullanıma daha çok uygundur. Bu cam demlikler sayesinde çayınız sıcaklığını uzunca bir süre korur.

 

Sayfa Görünümü

Çaydanlıklar & Demlikler