Sebzelikler  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Her mutfakta yerini alan sebzelik modelleri hem yarattığı hoş görüntü hem de çok işe yarayan yapısı sayesinde birçok ev hanımının mutfaktaki birçok ihtiyacını karşılamaktadır. Patates ve soğan gibi dolaba koyulması gerekmeyen ve çabuk bozulmayan sebzelerin konulduğu sebzelikler çok gözlü yapısı ve yüksek olması sayesinde birçok ürünü içine alır ...

Her mutfakta yerini alan sebzelik modelleri hem yarattığı hoş görüntü hem de çok işe yarayan yapısı sayesinde birçok ev hanımının mutfaktaki birçok ihtiyacını karşılamaktadır. Patates ve soğan gibi dolaba koyulması gerekmeyen ve çabuk bozulmayan sebzelerin konulduğu sebzelikler çok gözlü yapısı ve yüksek olması sayesinde birçok ürünü içine alır ve işlevsel anlamda büyük kolaylık sağlar. Özellikle mutfakta buharın çok olmasından ötürü oluşan nem ve sudan etkilenmeyen bu modeller aynı zamanda dayanıklı malzeme kullanılarak üretildiği için uzun seneler kullanılabilir ve tüm ihtiyaçları karşılar.

Sebzelerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesine ve uzunca süre zarar görmeden muhafaza edilmesine olanak sağlayan sebzelikler, sebzelerin yanı sıra bazı paketli erzakların da konulmasına elverişli bir yapıya sahiptir. Bu yüzden etrafta dağınıklık yapan birçok ürünü bu çok kullanışlı sebzelik modelleri içerisinde güzelce toplayabilirsiniz. Bu gibi özelliklerin tümü de bu modelleri ev hanımları için daha da çekici hale getirmektedir. Üç adet sebzelik, bir adet kaşıklık ve bir adet de ekmeklikten oluşan bu modeller oldukça fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Çekmecelerin geniş olması da birçok ürünün içine sığabileceği anlamına gelir.

Ekmeklik kısmına koyulan ekmek ise hava, nem ve sıcaklık gibi faktörlerden kolayca korunabilir. Ahşaptan üretilmiş olduğu için de hasar görmesi imkansızdır ve hafif yapısı sayesinde kolayca hareket ettirilebilir.

Özellikle çiçek desenlerinin ön plana çıktığı bu sebzelikler işlevselliklerinin yanı sıra göze çarpan görüntülerinden ötürü de birçok ev hanımının dikkatini çeker. Bu çiçek desenleri içeren modeller sayesinde mutfakta canlı bir hava yaratmak oldukça kolaydır. Ayrıca göze çarpan bu desenler, mutfağın dekorasyonuna önem veren kişiler için odanın dekoruna katkı sağlaması açısından önemlidir.

 

Daha Fazla