Dekoratif Kavanozlar

87 adet ürün var.

Mutfakta en çok kullanılan malzemeler arasında yer alan kavanozlar oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Çünkü malzemeleri kolayca içinde toplaması ve onları bozulmadan muhafaza etmesi çok önemli bir özelliktir. Bu gibi fonksiyonel özelliklerin yanı sıra özellikle ev hanımları tarafından aranan başka bir özellik de modellerin dekoratif bir görüntüye sahip olmasıdır. Bu yüzden hem işlevli hem de dekoratif kavanozlar sitede mevcuttur.

Çeşitlilik bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan kavanoz modelleri çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Bu yüzden her ev hanımı için büyük önem arz etmekte olan dekoratif kavanoz çeşitleri pirinçten mercimeğe, şehriyeden tarhanaya kadar her türlü kuru bakliyatın konulabileceği tarzda tasarlanmıştır.

Dekoratif anlamda çok farklı modelleri bulunan kavanoz modelleri genel olarak set halinde satılmaktadır. Hepsi farklı boyutta olduğu için her bir parça farklı amaçlar için kullanılabilir. Metal kavanoz, cam kavanoz gibi değişik malzemelerden yapılmış olması da seçim konusunda büyük kolaylık sağlar. Bu setlerin içerisinde yer alan kavanoz modellerinin tümü aynı desenden oluştuğu için yan yana koyulduğunda hoş bir görüntü ortaya çıkar ve çok kullanışlı bir yapıya sahip oldukları için de her birinin içerisine farklı malzemeler koyarak kullanmak mümkündür. Bu dekoratif kavanoz modelleri sayesinde hem çeşitli malzemeleri muhafaza edebilmek hem de mutfağınızda dahi çok dekoratif bir görüntü elde etmek oldukça kolaydır.

Kapaklı olmalarından ötürü içine koyulan ürünler bozulmaz, neme, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Bunun yanında set haricinde tekli olarak satılan kavanoz modelleri de mevcuttur. Farklı boyutlarda bulunan bu modeller de kişinin amacına göre farklılık göstermektedir. Çeşitli model, renk ve boyutların bulunması alıcıya geniş bir yelpaze sunulduğu anlamına gelir.

 

Sayfa Görünümü

Dekoratif Kavanozlar