Mutfak Havlulukları

6 adet ürün var.

Çift renkli havluluk modelleri en fazla tercih edilen ve mutfakları farklı renk seçenekleri ile süsleyen ürünler arasında yer almaktadır. İsteyenler için turuncu ile beyaz olabildiği gibi tamamen farklı renk kombinasyonlarına ev sahipliği yapan seçenekler de yer almaktadır. Kağıt havluluklar için özel üretim olan ve ahşap bir standart üzerine kurulu ürünler de sipariş edilebilecek diğer seçenekler arasında bulunmaktadır.

Ahşabın kaliteli ve uzun ömürlü kısımlarını kullanmak isteyen müşteriler için özel imalat olan bu ürünler yine kendileri kadar özel fiyatlar ile birlikte yeni sahiplerini beklemektedir. Bank şeklinde yer alan ahşap havluluk modelleri de mutfağın her yerine sabit bir şekilde kurularak pratik bir kullanım modelinin anahtarını oluşturmaktadır. Talep edenler için mor ve beyaz gibi farklı renk tercihleri bu ürünün kategorilerinde ev ve mutfak sahiplerine sunulmaktadır.

Ahşap kağıt havluluk, metal kağıt havluluk, tel kağıt havluluk, plastik kağıt havluluk gibi seçeneklere sahip yeni nesil mutfak havlulukları yaratıcılık sınırlarını zorlayan ve hem havluların steril bir biçimde kullanılmasını sağlayıp hem de çeşitli dekoratif zevklerin uyumuna sahip olan çok yönlü ürünlerdir. İsteyenler için ince bir telden üretilmiş olan mutfak havlulukları da bulunmaktadır. Bu ürünler az yer kaplaması ile dikkatleri çekmekte ve birçok hanımın kendi mutfaklarında tercih etmelerine olanak tanımaktadır. Tel ürünlerde dik modeller de üretilmekte ve satışa çıkarılmaktadır. Bu ürünlerin en büyük artısı ise mutfağın her alanında diklemesine kullanılması ile birlikte pratik bir ölçü sunmasıdır.

Ekmek kutularına da kağıt havluluk seçenekleri eklenmektedir. Buna göre ekmek kutusu alan müşteriler direkt olarak bu kutulara parçalı bir şekilde bağlanmış olan havluluk ürünlerinin de sahibi olabilmektedir. Ekmek kutularındaki rengarenk tercihler de mutfaklara ayrı bir dekoratif hava ve özen katmaktadır. İsteyenler için pembe, mor, kırmızı, sarı gibi zengin renk içeriklerine sahip kağıt havluluklu ekmek kutuları mevcuttur.

 

Sayfa Görünümü

Mutfak Havlulukları