Süzgeçler

48 adet ürün var.

İnternetin her alanda kullanılabilmesi ile birlikte alışverişler daha rahat ve daha hesaplı bir şekilde yapılabilir oldu. Tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden sağlayan kişiler için mağazalara giderek ürün bakmak ya da çanta, poşet taşımak bir külfet olarak görülmektedir. Bu sebeple kurulmuş bir site olan dekomisya.com gereksiz dolaşmaların önüne geçerek tam istenileni sunan zengin bir platformdur. Ürün gruplarında tüm ihtiyaçlara hitap eden parçaları sunan site hem model hem de renk anlamında birçok farkla bulunduğu yeri her geçen gün sağlam temellere dayandırdığını kanıtlamaktadır.

Her mutfağın ihtiyacı olan süzgeçler de dekomisya.com sitesinde yer alıyor. Mutfak gereçleri içinde yer alan süzgeç modelleri birbirinden farklı olup kulp ve büyüklük açısından da birbirinden ayrılır. Makarna gibi süzülme ihtiyacı olan yemekler için kullanılan makarna süzgeçleri genelde büyüktür ve tek bir uzun sapa sahiptir. Uzun tek kulp sevmeyen kullanıcılar için üretilmiş olan kulpsuz küçük tutma noktalarına sahip olan üçgen model alternatif olarak değerlendirilebilir.

İkili Model Süzgeçler: Süzme işlemi esnasında süzülecek suyun bazen atılmaması gerekebiliyor. Bu sebeple süzgeç dışında büyük bir kase bu suyun süzülmesi esnasında dış kısımda kalarak su kaybını önlüyor. Ayrıca salata ya da farklı işlemler için rahatlıkla kullanılabiliyor bu ikinci ürün. Süzgeçler kullanım alanlarına göre değiştiği için kayık model süzgeçler daha çok bakliyat gibi ürünlerin yıkanması için kullanılıyor. Kimi küçük bakliyatlar için ise pirinç süzgeci özel ürün kullanılmaktadır. Bu ürünlerde minik tutamaçlar vardır ve tam karşı kısmında ise suyun kolay dökülmesi için bir sivri alan yer alır.

Suyun o kısma ulaşmadan süzülmesi için birbirine paralel delikler yer alır ki bu delikler süzülen ürünün dökülmemesi için uygun büyüklükte tasarlanmıştır. Renk olarak mavi pembe puantiyeli modellerin yanında beyaz çiçekli ürünler de bulunmaktadır. Ayrıca lavabo içine konularak lavaboyu tıkayacak malzemelerin boruya kaçmasını önleyen özel lavabo süzgeci de aynı platformda yer almaktadır ve oldukça rağbet gören bir üründür.

 

Sayfa Görünümü

Süzgeçler