Sofra & Servis Ürünleri

815 adet ürün var.

Davet sofralarında artık yemekler değil daha çok kaşık, bıçak, çatal ve servis tabakları önemli hale geldi. Sofra ürünleri ev sahibinin gelen misafirler için ne kadar özen gösterdiğini ve onları ne kadar önemsediğini gösteren parçalar olarak düşünülmektedir. Sunum setleri bu açıdan fazlasıyla önemli olup, şık ayrıntılar gelen misafirlerin memnun...

Davet sofralarında artık yemekler değil daha çok kaşık, bıçak, çatal ve servis tabakları önemli hale geldi. Sofra ürünleri ev sahibinin gelen misafirler için ne kadar özen gösterdiğini ve onları ne kadar önemsediğini gösteren parçalar olarak düşünülmektedir. Sunum setleri bu açıdan fazlasıyla önemli olup, şık ayrıntılar gelen misafirlerin memnun ayrılmasını sağlıyor. Böylece dostluklar bir parça daha kuvvetleniyor.

Cupcake fanuslu servis doğum günü gibi partilerde masayı süsleyen bir üründür. Bu fanus sadece davetlerde değil normal zamanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Seramik alt kısım ile şeffaf kapak kısmı oldukça şık bir takım oluşturmaktadır. Sarı tepsili porselen ikram seti de kahve saatlerinin vazgeçilmezi olmaya aday ürünlerdir. İki adet lokumluğu bulunan bu takım kendisine ait tepsisi ile oldukça şık bir bütünlük oluşturmaktadır. Arzuya göre aynı ürünün turkuaz rengi de tercih edilebilir.

Sofra servis ürünleri arasında love yazılı metal pembe renk tepsiler romantik duruşu ile tüm zamanlarda da kullanılabilen bir görünüme sahiptir. Servis ürünleri grubu oldukça fazla detaya sahip olan bir içeriğe sahiptir. Sitemizde sunum kelimesi için kullanılabilecek tüm ürünler yer alıyor. Peçetelik, su şişesi, sürahiler, ekmek kutuları, ekmek sepetleri, ahşap tabaklıklı fincan takımları, yağlık sirkelikler gibi birçok ürün sitede kullanım için ve hediye alternatifi olarak sunulmaktadır.

Bambu Kahve Fincanları, Mama Takımları: Kahve fincanları ahşap tepsisi ve tepsinin tabanında tabak oyuntuları ile muhteşem bir sunum ürünüdür. Fincan yapısı ağız kısmı oval ve dar olan veya tam tersi taban kısmı dar ağız kısmına doğru genişleyen fincanlar tercih edilebilir. Bu tıpkı ortada sapı bulunan tepsiler gibi pratik tutuş için şık bir sapa sahiptir. Servis ürünleri grubunda bebek servisine de oldukça büyük bir yer ayrılmaktadır. Yumurtalık, fincan, tabak, kase ve kaşıktan oluşan bu grup bebekleri yemek yemeye teşvik edici özellikte ve görünümdedir.

Seramiğin sağlıklı olması ve üzerinde bulunan çizimler çocukların hayal dünyasına olumlu etki edecek türden özel çizimlerdir. Fransa ve İtalya'ya özgü fondü kültürü seramik desenleri ve ısıtıcı setiyle harika bir sunum ürünüdür. Sofra ürünleri grubunda bu tür ince detaylar harika hisler yaratacak güce sahip. Sitede yer alan salata kaseleri gümüş ve seramik gibi farklı maddelerden üretilerek dekor ya da sunum amaçlı kullanılabilir. Sofra servis ürünleri iki katlı kurabiyelik de dahil olmak üzere özenli sofraları daha da muhteşem hale getiren ürünler arasında.

Kelebek desenli peçetelik altın sarısı rengi ile gösterişli bir hava yaratmaya elverişli bir üründür. Pasta takımları sayı olarak değişiklik gösterirken arzuya göre klasik oval tabak seçilebilirken birbirinden değişik desenleri ile yaprak ya da yonca gibi farklı şekilli ürünler de tercih edilebilir.

 

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü

Sofra & Servis Ürünleri