Pişirme Gereçleri

407 adet ürün var.

Mutfakta kullanılan gereçlerin ana temelini pişirme ürünleri oluşturmaktadır. Pişirme gereçleri arasında yer alan tava, tencere setlerini ve pasta, kek gereçlerini dekomisya.com sitemizde yer alan ürünlerden bulabilmeniz mümkündür.

Farklı Modellerde Tencere Setleri: Mutfak pişirme ürünleri arasında yer alan tencere modelleri her sezon farklı mod...

Mutfakta kullanılan gereçlerin ana temelini pişirme ürünleri oluşturmaktadır. Pişirme gereçleri arasında yer alan tava, tencere setlerini ve pasta, kek gereçlerini dekomisya.com sitemizde yer alan ürünlerden bulabilmeniz mümkündür.

Farklı Modellerde Tencere Setleri: Mutfak pişirme ürünleri arasında yer alan tencere modelleri her sezon farklı modellerde üretilmektedir. Çelik, alüminyum, seramik ve teflon tencere modellerinden kullanım kolaylığına göre hangisini tercih ederseniz ona göre ürünü seçebilirsiniz.

Alimünyum tencere seti: Dekomisya.com sitemizde bulabileceğiniz alüminyum tencere seti pembe renkte mevcuttur. Seramik yüzeye sahip tencere 4 farklı boyda yer almaktadır. Sos tenceresi, yemek veya pilav pişirmek için 20-24 cm ebatlarında tencere, karnıyarık tenceresi ve 1 silikon eldiven olarak set halinde satışa sunulmaktadır.

Porselen tencereler: Porselen tencereler düz beyaz rengiyle sadeliğiyle tasarlanmıştır. Porselen tencereyi yemeklerinizi pişirmek ve saklama kabı olarak kullanabilirsiniz.

Servis tenceresi: Misafirlerinize sofralarınızda yemek sunumu yaparken kullanabileceğiniz dekoratif olarak şık bir üründür. Servis tenceresinin alt kısmında yer alan mum sayesinde yemekleriniz devamlı sıcak kalma özelliğine sahip olmaktadır.

Pişirme Gereçlerinde Kullanışlı Tava Modelleri: Mutfak eşyalarında en çok kullanılan pişirme ürünleri arasında tavalar yer almaktadır. Pişirilecek malzemeye göre farklı tava modelleri kullanılabilmektedir.

Seramik tavalar: Mutfağınızda kızartma, kavurma veya yumurta pişirirken seramik tavaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta metal mutfak gereçleriyle karıştırmamanız.

Dört bölmeli şekilli tava: Seramik yüzeye sahip tavanın 4 farklı bölmesi bulunmaktadır. Yumurta, krep gibi yiyeceklerini pişirebileceğiniz bölmeli tavanın aynı zamanda kulpu da çıkabilmektedir. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahiptir.

Çift bölmeli et tavası: Mutfağınızda et ve tavuk ürünlerinizi rahatlıkla bu tavada pişirebilirsiniz. Seramik yüzeye sahip tava çift bölmeli olarak tasarlanmış bir üründür. Kulpu çıkabilme özelliği mevcuttur. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Keyifli Anların Pişirme Gereçlerinden Fırın Kalıpları

Kelepçeli kek kalıpları: Kelepçeli kek kalıpları yaptığınız kekin dağılmadan kalıptan çıkmasını sağlamaktadır. Kelepçeli kek kalıp modellerini yuvarlak, kare ve kalp şeklinde sitemizde 3'lü set halinde bulabilirsiniz.

Muffin kalıbı: Küçük küçük tek kişilik kekler yapmak istiyorsanız teflon muffin kalıbını tercih edebilirsiniz. Isıya dayanıklı ürün altılı bölme şeklinde tasarlanmıştır.

Stoneware fırın kapları: Yüksek ısıya dayanaklı fırın kalıpları stoneware malzemeden üretilmiştir. Her türlü fırın yemeklerinizi ve kek çeşitlerini stoneware fırın kaplarında pişirebilirsiniz.

 

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü

Pişirme Gereçleri