Mutfak Düzenleme Gereçleri

401 adet ürün var.

Evlerde mutfak alanları vaktin çok harcandığı ve pratik mutfak düzenleme gereçlerine ihtiyaç duyulan alanlardır. Mutfaklarda kullanabileceğiniz düzenleme ürünlerine dair birçok çeşidi sitemizde bulabilmeniz mümkün. Dekoratif ve çok amaçlı mutfak düzenleme ürünlerini şöyle sıralayabiliriz...

Dekoratif kavanozlar: Kavanozlar bir mutfağın en çok ih...

Evlerde mutfak alanları vaktin çok harcandığı ve pratik mutfak düzenleme gereçlerine ihtiyaç duyulan alanlardır. Mutfaklarda kullanabileceğiniz düzenleme ürünlerine dair birçok çeşidi sitemizde bulabilmeniz mümkün. Dekoratif ve çok amaçlı mutfak düzenleme ürünlerini şöyle sıralayabiliriz...

Dekoratif kavanozlar: Kavanozlar bir mutfağın en çok ihtiyaç duyduğu üründür. Bakliyatları, pasta ve kurabiyeleri, turşuları, reçelleri vb. her türlü gıda ürününü cam kavanozlarda saklayabilirsiniz. Camdan üretilen kavanoz modelleri sağlık açısından uygundur. Farklı modellerde, renklerde bulabileceğiniz kavanoz çeşitlerini sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek seçebilirsiniz. Cam kavanoz modellerinden bir tanesi mutlaka zevkinize hitap edecektir.

Baharat setleri: Baharatları koyabileceğiniz hem dekoratif olarak şık bir görüntüye sahip, hem de sağlıklı baharat setleri bulunmaktadır. Metal, bambu, cam ve porselenden üretilen baharat setleri aynı zamanda stand sistemi sayesinde mutfağınızda az yer kaplamaktadır. Farklı renklerde ve modellerde tasarlanan baharat setlerini mutfak düzenleme gereçleri arasında sitemizde görebilmeniz mümkündür.

Erzak deposu sebzelikler: Mutfağınızda kullanım açısında size rahatlık sağlayacak olan ürünlerden bir tanesi de sebzelikler... Kuru bakliyatları saklayabileceğiniz gibi, patates soğan gibi yiyeceklerinizi de koyabileceğiniz bir üründür. Mutfağınızın düzenlemenizde yardımcı olacak olan sebzeliklerde aynı zamanda üst rafında ekmeklik bölümü de yer almaktadır. Hem dekoratif hem de şık olan bu model mutfağınıza ayrı bir hava katacaktır.

Kahvaltı Setleri: Kahvaltı sofralarınızda kullanabileceğiniz mutfak düzenleme gereçleri arasında yer alan kapaklı kahvaltılık tabaklar, dolabınızda az yer kaplamasından dolayı çok kullanışlıdır. Misafirlerinize şık bir kahvaltı sofrası hazırlarken yiyeceklerinizi koyabileceğiniz kahvaltılıklar 1.sınıf porselenden üretilmiştir. Kapaklı kahvaltılık ürünü aynı zaman çerezlik ya da meze sunumlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hijyen mutfak için temizlik ürünleri: Mutfaklarda bulaşık yıkamak için kullanılan sünger ve deterjanları koyabileceğiniz dekoratif tasarımları da dekomisya.com sitesinde bulabilirsiniz. Mutfağınızda sünger ve deterjan koymak için farklı renklerde ve modellerde ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Dekoratif havluluk modelleri: Mutfak ürünleri arasında yer alan ve en çok kullanılan malzemelerden biri olan kağıt havluluk tasarımları sitemizde bulabilirsiniz. Ahşap, metal ve tel malzemelerden üretilen havluluk tasarımları mutfağınıza şıklık katacak tasarımlara mevcuttur. Farklı ve cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu havluluk modellerini zevkinize uygun seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Tel malzemeden yapılan sade modelleri de sitemizde bulabilmeniz mümkün.

Bulaşık sepetleri: Günümüzde bulaşık makinesi kullanılsa da yine de elde yıkanan bulaşıklar çıkabilmektedir. Yıkadığınız bulaşıkları koyabileceğiniz krom kaplama olarak tasarlanan, tek katlı ve çift katlı bulaşık sepetleri alternatiflerini bulabilirsiniz. Bulaşık sepetlerinin üst rafını tabaklar için, alt rafını ise bardaklarınız için kullanabilirsiniz. Çatal ve kaşıklarınız için bölmeli haznesi de bulunmaktadır.

 

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü

Mutfak Düzenleme Gereçleri