Mutfak Hazırlık Ürünleri

145 adet ürün var.

Bayanlar için mutfak her zaman yaşam alanlarında önemli bir mekan olarak yer almaktadır. Mutfak malzemeleri, gereçleri ve hazırlık ürünleri ihtiyaçlarınızı dekomisya.com sitesinde yer alan farklı modeller ve tasarımlarda bulabileceğiniz ürünlerden tercih edebilirsiniz.

Mutfakta Pratik Yardımcı Ürünler: Mutfakta sofralarınıza hazırlık yaparken en...

Bayanlar için mutfak her zaman yaşam alanlarında önemli bir mekan olarak yer almaktadır. Mutfak malzemeleri, gereçleri ve hazırlık ürünleri ihtiyaçlarınızı dekomisya.com sitesinde yer alan farklı modeller ve tasarımlarda bulabileceğiniz ürünlerden tercih edebilirsiniz.

Mutfakta Pratik Yardımcı Ürünler: Mutfakta sofralarınıza hazırlık yaparken en çok ihtiyaç olunan ve işinizi pratikleştiren birçok ürün bulunmaktadır. Renk, desen ve kullanım özelliği açısından mutfak hazırlık ürünleri çeşitleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştıran Çok Amaçlı Kaplar: Mutfakta en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesi çok amaçlı kaplardır. Meyve, sebze yıkamada kullanabileceğiniz kaplar, derinlik açısından ayrıca salata yapabilmeniz için de ideal bir tercih olacaktır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen kaplar, kesinlik kanserojen madde içermemektedir.

Hem Mutfak Düzenleyici Hem de Dekoratif Pratik Mutfak Ürünleri

Pratik mutfak hazırlık ürünleri içerisinde hem mutfağınızı düzenleyici hem de dekoratif durabilecek ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri şöyle sıralayabiliriz...

Dolap içi raf düzenleyici: Mutfak dolaplarınızı yükseliği fazla olan yerlerini dolap içi raf üniteleri ile bölmelere ayırıp daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Fincan Askılığı: Yerden tasarruf sağlamak için veya elinizin altında hemen kullanabileceğiniz kupa ve fincanlarınızı askılığa asarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tel ve ahşap askılık modelleri mevcut olup, zevkinize göre istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Yumurta sepeti: Yumurtalarınızı koyabileceğiniz tel yumurta sepeti işinizi kolaylaştıracaktır. Şık görüntüsü sayesinde dekoratif olarak da mutfak masanızın üzerine koyabilirsiniz.

Dekoratif poşet çay kutusu: Poşet çaylarınızı mutfağınızda kutularından çıkarıp koyabileceğiniz dekoratif bir üründür. Ahşaptan yapılarak tasarlanan ürün, hem şık hem de kullanışlı bir üründür.

Patates kesme seti: Bu ürünün içerisinde birçok doğrayıcı aparat bulunmaktadır. Rende, kapaklı kap ve fonksiyonel olarak doğrama bıçaklarının yer aldığı set mutfakta size kolaylık sağlayacaktır.

Kesme Tahtalarında Ahşap Modeller: Son yıllarda ahşap malzemesinin moda olmasıyla birlikte mutfak ürünlerinde de ahşap tasarımlar üretilmektedir. Bunlardan biri de mutfakta sebze ve meyve doğramanın olmazsa olmaz parçalarından biri kesme tahtasıdır. Kesme tahtalarında yuvarlak, dikdörtgen model seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ebat olarak orta ve büyük boy seçeneklerini bulabilmeniz mümkün.

Mutfaktaki Pratik Yardımcılarınız; Süzgeçler ve Rendeler: Süzgeçler ve rendeler mutfakta pratik ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler arasında yer almaktadır. Meyve, sebze ve bakliyat malzemelerinizi kolay bir şekilde yıkamak için süzgeç modellerini bulabilirsiniz.

Meyve sebzelerinizi rendelemek için farklı rende modellerini dekomisya.com sitesinde bulabilirsiniz. Metal rende, hazneli rende, çit hazneli rende modelleri işinizi daha da pratikleştiren ve kullanım açısından rahatlık sağlayan ürünler arasındadır.

 

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü

Mutfak Hazırlık Ürünleri