Mutfak Gereçleri

1812 adet ürün var.

Mutfak araç gereçleri mutfakta kullanılan her türlü eşyadır. Mutfak hazırlık, pişirme, sunma, saklama, düzenleme, sofra, servis amacıyla kullanılan tüm ürünleri içerisine alan geniş bir kategoridir. Mutfakta eskiden kullanılan araç gereçlerin işlevini yerine getirmesi yeterliydi. Günümüz koşullarında ise birçok ürün farklı desen ya da modele sah...

Mutfak araç gereçleri mutfakta kullanılan her türlü eşyadır. Mutfak hazırlık, pişirme, sunma, saklama, düzenleme, sofra, servis amacıyla kullanılan tüm ürünleri içerisine alan geniş bir kategoridir. Mutfakta eskiden kullanılan araç gereçlerin işlevini yerine getirmesi yeterliydi. Günümüz koşullarında ise birçok ürün farklı desen ya da modele sahip olsa da yeterli bulunmayabiliyor. Bu sebeple iddialı bir şekilde sektörde adından söz ettiren dekomisya.com birçok ürünün birçok çeşidini sunan ve bunu yaparken hem hesaplı hem de uygun fiyatı koruma politikasından ödün vermeden müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.

Sitede mutfak gereçleri dışında da birçok ürün var. Gruplandırılarak kolay ürün seçebilme avantajı elde edilmiş. Mutfak gereçleri olarak isimlendirilen başlık içine yerleştirilmiş görseller detaylı bir şekilde alıcıların tüm detaylara hakim olabileceği bir şekilde konumlandırılmış.

Muhteşem ürünlere ev sahipliği yapan dekomisya.com tuzluk alanında da kendisini aşan bir kademeye getirmiş çıtayı. Dışarıdan bakınca şahane bir biblo görünümünde olan aşçı elinde tuttuğu tuzluk ve biberlik ile çok güzel bir detayı oluşturuyor. Bu ürünlerin dışında daha klasik ürünler ve seramik tuzluklar da bulunuyor. Seramik kuşlu çift tuzluk modelleri de mutfak malzemeleri arasında bulunuyor. Sağlıklı olması açısından özen gösterilen mutfak malzemeleri saklama kabı gibi ürünler cam olarak üretilmiş.

Seramik vakumlu saklama kapları da en az cam kadar sağlıklı saklama özelliğine sahiptir. Bu grupta iki katlı saklama kapları da bulunur. Seramik çerezlikler ve ahşap oyma çerezlikler beğenileri çok farklı noktalarda bile olsa ortak bir paydaya sahip ürün temin etme kapasitesine sahiptir. Nihalenin bir tablo görünümünde olduğu ve seramik malzemeden üretilen sağlam bir yapısı ayrıca beğeni alan bir özelliğidir.

Site tamamen farklı tarz ürünler ile donatılmış. Beşli yemek kabı kapağı sayesinde görsel ve işlevsel zenginliğe sahiptir. Buzdolabı sürahileri gibi silikon maşalar, kek kalıpları, ayaklı musluklu cam damacanaya kadar her ayrıntı fazlasıyla düşünülerek ciddi bir emek verildiği ortadadır.

Hediyelik Seçenekleri: Porselen kupalar hem hediye olarak hem de evde dekorasyon amacıyla kullanılırken su ya da çay, kahve fincanı olarak da kullanılabilir. Bardaklar arasında çift bardakları da bulunuyor. Bu tür bardak hediyeleri daha çok göz önünde olmak isteyen kişilerce tercih ediliyor. Bardağın sık kullanımı kişinin de sürekli hatırda kalmasıyla bağlantılı. Bu sebeple doğum günü ya da sevgililer günü gibi zamanlar için hoş bir hediye alternatifi olmaktadır.

Sitede ahşap balıklı, kedili peçetelik gibi ürünlerde görüntü ve işçilik konusunda detaylı çalışmaya sahip ürünler var. Vitraf camlı ekmek kutusu hem zarif hem canlı bir görünüme sahip. Storlu ekmek dolabı ise bu alternatifler arasında daha klasik ürün tercih edenler için sitedeki yerini almıştır. Ahşap oymalı tepsiler canlı ve birbirine uyumlu renklerle süslenmiş. Kimi modeller daha soft bir görünümde olduğu için her zevke hitap edebilmesi amaçlanmıştır.

 

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü

Mutfak Gereçleri