Duvar & Masa Saatleri  3 adet ürün var.

Saat bir evde olmazsa olmaz eşyaların başında gelir. Hem zamanı göstermesi hem de dekoratif hoş duruşu ile evin havasını değiştiren saatleri kimi zaman mutfakta kimi zaman salonda görmek mümkündür. Bu sebep ile pek çok farklı model ve şekillerde saat görmek mümkündür. Saatler genel olarak ise boş duvarları süsleyen duvar saatleri ve masalara şık...

Saat bir evde olmazsa olmaz eşyaların başında gelir. Hem zamanı göstermesi hem de dekoratif hoş duruşu ile evin havasını değiştiren saatleri kimi zaman mutfakta kimi zaman salonda görmek mümkündür. Bu sebep ile pek çok farklı model ve şekillerde saat görmek mümkündür. Saatler genel olarak ise boş duvarları süsleyen duvar saatleri ve masalara şıklık katan masa saatleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu iki kategoride yer alan saatleri ayrı ayrı incelemek gerekirse şunlar söylenebilir:

Duvar Saati: Duvar saatleri genellikle evin salonunda kullanılmaktadır. Eşyalar ile uyumlu şık bir duvar saati hem duvarın boş kalmasını önleyecek hem de evin havasını değiştirecektir. Ayrıca gün içinde çoğu zamanı mutfakta geçen kadınlar, mutfak içinde bir duvar saati kullanmak isteyebilirler. Birbirinden şık modellerde duvar saatleri görmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

Etrafı rengarenk açacaklar ile süslü duvar saati mutfağınıza renk katabilir iken; ahşap olarak dizayn edilen kız kulesi ya da galata kulesi saatleri salonunuzda oldukça şık duracaktır. Ayrıca ahşap çapalı, gitar modellerinin yanı sıra yine ahşap ancak kırmızı renkte kenarları gül süslemeli kalp, sade kalp etrafında sayılar ve dikdörtgen şeklinde kutunun içerisinde saat kenarında "love" ya da aşk yazısı olan saat modelleri de stoklarımızda mevcuttur.

Masa Saati: Mutfağı küçük olanlar mutfakta masa saati yerine duvar saatini tercih edeceklerdir. Ancak geniş ve ferah bir mutfağınız var ise sitemizde yer alan birbirinden güzel masa saatleri ile mutfağınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz. Sitemizde yer alan bazı masa saati modelleri şunlardır: Deniz serisi dümen saati, beyaz renkte bisiklet şeklinde şık masa saati, renkli eskitme sarkaçlı saat çok beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

 

Daha Fazla
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler