Mumlar & Şamdanlar

26 adet ürün var.

Yaşam alanlarında dekorasyon olarak birçok kişi mum ve şamdanları kullanabilmektedir. Hem dekoratif olarak hem de loş ışık ortamı sağlayan mum ve şamdanlar kullanıldığı ortama otantik bir hava katmaktadır. Dekomisya.com sitemizde yer alan dekoratif mumlar ve şamdan modellerini inceleyebilirsiniz.

Tasarım Dekoratif Mum Modelleri: Eski yıllarda elektrik kesintilerinde ışık amaçlı kullanılan mumlar artık evlerde ve kafelerde dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Farklı modellerde ve renklerde dekoratif mumlar için dekomisya.com sitesinde yer alan ürünleri şöyle sıralayabiliriz...

Eskitme ahşap mumluk: Dikdörtgen ince uzun şekilde tasarlanan mumluklarda eskitme ahşap malzeme kullanılmıştır. Kahverengi, ağaç rengi ve gri tonlarda el yapımı mumluk modellerini bulabilirsiniz.

Meyveli ve kokulu mumlar: Meyve görüntüsünde ve kokusunda tasarlanan meyve şeklindeki mumlar kullanacağınız alana farklılık katacaktır. Birçok meyve modelini seçeneğini bulabileceğiniz ürün, 3'lü şekilde satılmaktadır.

Cam mumluklar: Dış yüzeyi cam, içinde mum bulunan ve askılı cam mumluklar evlerinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Şamdanlar salon takımlarında konsolların veya yemek masalarında kullanılmaktadır. Özellikle yemek sofralarında kullanılan dekoratif şamdanlar ortama romantik bir hava katmaktadırlar. Sitemizde yer alan şamdan modellerinden şöyle bahsedebiliriz...

Ayaklı şamdan modelleri: Ayaklı şamdan modelleri yemek masaları için ideal bir seçim olacaktır. Şamdan modellerinde farklı desenlerde ve renklerde şamdanları bulabilmeniz mümkün.

Ferforje şamdan modelleri: Bu şamdan modelleri daha çok dekorasyon amaçlı uygun olacaktır. Ferforje ve camın birlikte kullanılmasıyla tasarlanan dekoratif şamdanlar konsolların üzerinde çok şık duracaktır.

 

Sayfa Görünümü

Mumlar & Şamdanlar