Fotoğraf Çerçeveleri

11 adet ürün var.

Farklı model seçenekleriyle satışa sunulan fotoğraf çerçeveleri sayesinde hem sevdiklerinizi her an gözünüzün önünde bulundurun hem de evinizi dekoratif açıdan süsleyin. Bu çerçeveler hem kullanışlı yapısı hem de gösterişli bir görünüme sahip olması dolayısıyla oldukça önemli bir dekoratif üründür. Oldukça modern görünümleri sayesinde evin tüm odalarına hoş bir hava katarak güzel bir görüntü oluşturulmasında büyük bir rol oynar.

Aynı zamanda sevilen fotoğrafların sürekli göz önünde bulunmasını ve anıların canlı kalmasını sağlar. Her an görmek istenilen birinin fotoğrafını sergileyebilen bu dekoratif fotoğraf çerçeveleri oldukça sade bir görünümle şık bir hava yaratabilir. Çeşitli tasarım ve boyutlarda bulunan fotoğraf çerçeveleri kişinin isteğine göre değişkenlik gösterebilir. Ahşap malzeme kullanılarak üretilmiş olmaları ise bu çerçeveleri daha da modern bir görünüme sokuyor. Mandallı yapısı sayesinde duvara asılarak sergilenebilir. Boyut olarak büyük modeller duvarda daha hoş bir görüntü yaratmaktadır.

Genel olarak açık renklerde oldukları için bu çerçeveler her evin dekoruna uyum sağlayabilecek niteliktedir. Ayrıca tekli çerçeve modellerinin yanı sıra çoklu fotoğraf koyma olanağı sağlayan modeller de mevcuttur. Bunun en büyük avantajı ise bir çerçevenin içine birden fazla fotoğraf koyabilme olanağı sağlamasıdır. Bu sayede birden fazla çerçeve alarak fotoğrafları tek tek bunlara yerleştirmek yerine, tek bir çerçeve satın alıp birçok fotoğrafı tek seferde sergilemek mümkündür.

Beyaz, pembe, mavi gibi açık tonlu renklerin kullanılması daha da modern bir görüntü yaratmaktadır. Kişinin tercihine göre değişik boyutlarda dekoratif fotoğraf çerçeveleri mevcuttur. Mandalları sayesinde duvara asılabilen bu çerçeve modelleri masa, şifonyer, konsol gibi yerlerde yer kaplamadan kullanılabilir. Bu sayede hem evin duvarları süslenmiş olur hem de güzel anılar her an insanın gözü önünde olur.

 

Sayfa Görünümü

Fotoğraf Çerçeveleri