Avizeler & Abajurlar

22 adet ürün var.

Ev aksesuarlarında oldukça önemli bir yere sahip olan avizeler, ev içi dekorasyonun tamamlanmasında da görev almaktadır. Dekorasyona uyumlu olarak tercih edilen aydınlatma ürünleri, salon, mutfak ya da oturma odası gibi farklı mekanlarda model olarak ayrılmaktadır. Salon aydınlatmaları görsel olarak daha salon takımına uygun tarza olurken, oturma odası aydınlatma ürünleri daha sade ve modern yapıda olabilmektedir. Tüm kişisel zevk ve beğenilere hitap edebilen modeller dekomisya.com aracılığı ile temin edilerek, ürünlere farklı kampanyalar ile sahip olabilirsiniz.

Aydınlatma Ürünlerinin Dekorasyonla Uyumu: Aydınlatma ürünleri, dekorasyon ile uyum sağladığı sürece görsel olarak bir düzen yakalanabilir. Özellikle, salon takımlarında salon ağırlığına uygun avizeler, en önemli aydınlatma ürünlerinin başında gelmektedir. Farklı renk ve model seçeneklerinin bulunduğu aydınlatma ürünlerinde sadece salon takımlarına değil, yatak odası ya da oturma odası gibi diğer ev içi mekanlara da tercih edilebilir. Aydınlatma ürünleri ile dekorasyon arasında bir uyum yakalanmak isteniyorsa mutlaka tercih edilen ürün oda aksesuarları ile görsel uyum sağlamalıdır. Hem renk olarak hem de tarz olarak yakalanan bu uyum en ii aydınlatma ürünleri ile desteklenmektedir.

Doğru Aydınlatma Ürünü Nasıl Seçilir: Doğru aydınlatma ürünü seçiminde dikkate alınması gereken en önemli unsur aydınlatma ürününün asıl işlevini gerçekleştiriyor olmasıdır. Bu açıdan, büyük mekanlara tercih edilecek küçük aydınlatma ürünleri ya da abajurlar görsel açıdan pek kullanışlı olmayacaktır. Bu nedenle, seçim yapılacak mekana göre mutlaka aydınlatma ürünü tercih edilmelidir. Oda içerisinde yansıtılmak istenilen tarz da ürün seçiminde büyük önem taşımaktadır. Modern ya da klasik bir tarz yansıtılacaksa mutlaka bu ayrıma dikkat edilerek, abajurlar ya da diğer aydınlatma ürünleri tercih edilmelidir. Dekorasyona uyum sağlamak için hem ürünün renginden hem de görsel tarzından faydalanabilirsiniz.

 

Sayfa Görünümü

Avizeler & Abajurlar