Ahşap Saklama Kutuları

9 adet ürün var.

İhtiyaç duyulduğunda kişisel eşyaların saklanacağı özel kutular kullanılabilir. Bunlar aynı zamanda dekoratif özelliğe de vardır bu sayede içindekilerle birlikte kişiyi özel kılar. İnsanlık tarihi kadar eski olan özel kutular kişisel eşyaların saklanması için kullanılabilir. Günümüzde şekil değiştirse de anlamını korumaktadır.

Üzerindeki motiflerle göze çarpan ahşap saklama kutuları her zevke göre tasarlanmıştır. Kilitleme bölmesi sayesinde kişisel ürünlerin korunmasında etkili olabilecek yöntemler sunmaktadır. Bu kutulara özel takılar de konabilmektedir. Her amaca yönelik dekoratif ahşap saklama kutuları kullanılabilmektedir. Sandık olma özelliği taşıyan ürünler ise mücevherler için özel tasarlanmış ipeksi kırmızı kumaşıyla hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

Dikiş kutusu, makyaj sandığı, takı kutusu gibi tek tek veye set halinde satılan değişik boylardaki özel kutular sunulmaktadır. Ahşabın özel yapısı sayesinde kolay aşınmaz. İçlerine konulacak iğne, iplik ve kumaş parçalarını rahatça muhafaza eder. Çünkü bu tür eşyaların kaybolma ihtimali neredeyse ortadan kaldırabilir. El yapımı olan ürünler üzerlerindeki oymalar sanat eseri niteliğindedir. Kolay açılıp kapanabilir özelliği sayesinde dekoratif ahşap saklama kutuları için her şey düşünülmüştür.

Anahtar koyma üniteleri dekoratif deniz feneri heykeli üzerinde olmasıyla mekana canlılık katacaktır. Eskitme ahşap anahtarlık antika görünümlü bir ürün olduğu için özel mekanlarda tercih edilebilir. Bununla birlikte tatlı kutuları için göz alıcı renkler kullanılmış saklama kutusu sayesinde emek verip hazırlanan tatlılar daha iyi yerlerde muhafaza edilebilir.

Deniz seti kutu serisiyle evde dağınıklık yapan ne varsa farklı boyutlardaki kutulara konulabilir. Burada kolay saklama özelliği sayesinde çeşitli ürünlerin yer kaplamadan dolaplara sığmasını sağlar.

Ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyaç duyulan ahşap saklama kutuları bu kategoride rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemizin genelinde olduğu gibi ürünler uygun koşullarda saklanmaktadır. Satış işlemi öncesi ve sonrası her türlü müşteri desteği uzman ekipler tarafından verilmektedir. Buradaki ürünlerden her biri özenle seçilmiştir.

 

Sayfa Görünümü

Ahşap Saklama Kutuları