Banyo Sabunlukları

9 adet ürün var.

Banyoda dekorasyonu ve kolaylığı sağlayan özel ürünler vardır. Bu özel ürünleri koyacak büyük banyosu olmayanlar görsel boşluğu özel sabunluklar ile sağlıyor. Bu amaçlar ile üretilen banyo sabunlukları hem mizahi açıdan zekice tasarlanmış hem de görselliği ve kalitesi açısından özenle üretilen tasarımlardır. Örneğin klozet görünümünde tasarlanmış sıvı sabunluk muhteşem bir dekorasyon ürünü aynı zamanda. Klasik banyo ya da klasik sabunluklardan sıkılanlar için dekomisya.com ideal bir platform.

Sitede yer alan bu bölümde aynı amaçla üretilen görünümü küvete birebir benzeyen bir diğer ürün de çok eski dönemlerde kullanılan küvetlerin görüntüsüne büründürülmüş. Sabunun akması için basılan aparat eski dönem kurnalarını andırır tarzda üretilmiştir. Takım olarak kullanmak isteyenler için ikili ya da üçlü sabunluk takımlar da bulunuyor. Fırça koyma bölmesi bulunan sabunluk kimi kişilerce mutfakta da kullanılabiliyor. Bu ürünler ebeveyn banyosu da dahil tüm alanlarda kullanılabileceği gibi hediye olarak da en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Diş fırçası macunu ya da tarak gibi banyoda ihtiyaç duyulan diğer ürünleri koymak için kullanılabilecek ikili klasik sabunluklar banyo ürünleri grubunda bulunuyor. Renk seçenekleri arasında lila, beyaz ve pembe renk yer alıyor. Bu grup içerisinde vantuzlu ürünlerde var. Daha çok küçük lavabolar için kullanışlı olan bu ürün yeri daraltmadan işlevini yerine getiriyor. Kalıp sabun koyma bölümü olan bu ürünün yanında sıvı sabunluk da koyulabilmektedir. Kalıp sabun alternatifleri arasında oval ve dikdörtgen modellerde var.

Seramiğin fil şeklini ya da kadın elbisesi şeklini aldığı banyo sabunlukları muhteşem tasarımlar olarak oldukça rağbet gören ürünlerdir. Banyolarında farklılık arayan kişilerin tercih edebileceği birçok çeşit tüm müşterilere kolayca uzanabilecekleri bir internet sitesi kadar yakın. Ayrıca kapınıza kadar getirilmesi avantajı da sağlanan bir olanaktır. Farklı ihtiyaçlarınızı da temin etmeniz için keyifli bir alışverişi deneyerek evinizin rahatlığında Dekomisya sayesinde mümkün.

 

Sayfa Görünümü

Banyo Sabunlukları