Banyo Setleri

46 adet ürün var.

Her evin banyosunda mutlaka kullanılan banyo setleri hem fonksiyonel yapısı hem de göze çarpan görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Set halinde satışa sunulan bu modeller banyo içinde mutlaka olması gereken malzemeleri içerdiği için herkesin ihtiyacı olan bir üründür. Genel olarak son dönemin moda rengi olan beyazın ön plana çıktığı banyo takımları çok gerekli bir ürün olup mutlaka her evin banyosunda kullanılmalıdır.

Yapımında kullanılan malzemelerin değişkenlik göstermesinden ötürü herkesin tercihine göre bir model sunulmaktadır. Akrilik, porselen, polyester, seramik banyo setleri ile tercihlerinizi geliştirebilirsiniz. Bazı modeller daha kapsamlı iken bazıları daha az malzemeden oluşur. Genel olarak çamaşır sepeti, çok amaçlı orta boy sepet, çöp kovası, tuvalet fırçası, sıvı sabunluk ve diş fırçalığı olmak üzere altı parçadan oluşan setler herkesin banyo ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşıladığından en çok tercih edilen modeller arasındadır. Özellikle sepetler, geniş iç hacminden ötürü çok kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Çok amaçlı banyo sepeti çeşitli amaçlar için kullanılabilir. İçine havlu, temizlik malzemesi, vücut bakım ürünleri gibi değişik malzemeler konulabilir. Modeller seramik, porselen ve akrilik gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretildiği için alıcılar seçim konusunda zorluk çekmez. Bunun yanında bu banyo setleri üzerinde değişik desen ve işleme modelleri olduğundan her banyonun dekoruna uygun parçaları seçmek de oldukça kolaydır. Ayrıca çamaşır sepeti veya çok amaçlı sepete ihtiyacı olmayan kişiler için daha az malzemeden oluşan banyo takımları da mevcuttur.

Her türlü renk ve desen seçeneği müşterinin beğenisine sunulduğu için seçim yapma sürecinde sıkıntı çekilmez. Ayrıca malzemelerin kaliteli olmasından ötürü bu takımların tek bir parçasında dahi herhangi bir hasar meydana gelmez ve müşteriler bu gösterişli ürünleri seneler boyu sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

 

Sayfa Görünümü

Banyo Setleri